reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ZAKUPY - dla nas i dla maluszkow

mea bo wbrew pozorom osby puszyste powinny nosic dopasowane rzeczy - luzne tylko dodaja wiecej kg.

no wlasnie :)

kaira ja mialam w biuscie 44/46 a w tylko okolo 42 ... garsonki nie kupilam nigdy gotowej ... wszystko trzeba bylo szyc a do tego ciezko bylo dopasowac biust zeby w pasie bylo w miare dopasowane ... jedna garsonke mi sasiadka swietnie uszyla ale potem moooooocno schudlam i teraz musialabym ja w calosci przerabiac !!! no ale z tym wstrzymam sie do konca ciazy ... bede wiedziala jak z rozmiarem
 
Ostatnia edycja:
reklama
oo właśnie weszłam na stronkę, zaczęły się sale :)

Edyta, dzięki! I udało się, ktoś zwrócił dżinsy M, które tak bardzo mi się podobały! I kiecka na wiosnę :-)Kupuję! Happy mum - Megan jeans SALE!
Happy mum - Nadine dress SALE!

Mea, a Ty pisz, co lubisz i w czym się dobrze czujesz, a nie "help". Jak pomóc jak nie wiesz co i jak, dawaj jakieś wskazówki;) Każda jest inna, inna figura, inny gust.
Są tuniki obcisłe i ja taką miałam na myśli;)

Monika, w ciążowych spodniach też można wyglądać seksi, czego dowodem są modelki ze strony Happy Mum. Starsze, dojrzałe i seksi. Jak się umalujesz, założysz buty na obcasie, piękną bluzkę i dobrze dopasowane do figury spodnie ciążowe to jesteś seksi.
Zresztą ja mam gdzieś czy jestem w ciąży seksi czy nie, są ważniejsze rzeczy... Ma być wygodnie i w miarę możliwości ładnie:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
ta sukienka nadine mi sie podoba :) bardzo w moim stylu :) (szkoda ze jest tylko L ... ja musialabym miec jednak XL ... )

tak mysle czy w styczniu w ktoras z moich sukienek nie wejde ... jak bede miala chwile to poprzymierzam i ocenicie :)
 
od kilku h przegladam co badz zeby znalezc komode dla malucha ktora by mi pasowala do sypialni i jak narazie co znalazlam ?? identyczna komode jak kupilam agatce tylko tamta jest czarna a ta biala (fronty znczy sie)
MANDAL Komoda, 6 szuflad - IKEA

po prostu nic innego mi sie nei podoba!!!! albo za drogie albo nie takie albo za male ...
 
To albo kupisz białą dla odmiany, ale będzie biały i czarny charakter;)
Albo czarną i jakieś ozdobne naklejki, odróżniające komody, typu np. motylki na jednej, a na drugiej kwiatki(co kto lubi)
 
reklama
tekla ja postanowilam ze nie robie narazie pokoju dla malej bo i tak chcemy ja miec w sypialni i musze sie wpasowac w te mebelki ktore mam w sypialni ... wlasnie wrocilismy z rodzinnej narady na gorze i jak lozeczko ma 125cm a nie wiecej to mam juz koncepcje na tych meblach ktore mamy z opcja zrobienia duzej szafy na rzeczy meza i moze maluszka tez ... zamowilam tez stolarza na przyszly tydzien i moze za czternastke zrobimy szafy ?? :) podobal by mi sie taki pomysl :)

a jak juz ktorejs dziewczynie bede robic pokoj (pewnie agatce jak pojdzie do szkoly) to chcialabym kupic meble takie:
http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/categories/departments/childrens_ikea/18836/
 
Do góry