reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ZAKUPY - dla nas i dla maluszkow

reklama
Tekla ten ostani link to meble porażka.Pięknie wyglądają na fotkach, mój brat i kuzynka zamówili, tandeta totalna.Ja już sie nauczyłam iśc do dklepu i zobaczyć na żywo.
Myśmy małej kupili dużą szafę do pokoju,podzielona na 2 częsci lustrzane i teraz bedzie trzeba zmiescić 2 maluchów.Mieliśmy kupić mebelki ale nic nam sie nie podobało.Ubrania ma pochowane w szafie, zabawki w pudełkach i łóżko w 2 pokoju. Maluch na poczatku z nami w sypialni, mam komode to na początek a potem sie pomyśli czy ich odrazu rozdzielać czy razem.
 
ja początkowo myślałam o białym łóżeczku ale znalazłam takie co identycznie kolorem pasuje mi do komody, którą przeznaczę dla dziecka

Łóżeczko bukowe wycinane serca -wenge - Darland - Producent pościeli dziecięcej
co sądzicie??niestety nie mamy miejsca żeby zrobić osobny pokoik dla dziecka, więc narazie jakoś musimy dać sobie radę :)

strasznie mi sie te lozeczka podobaja i zastanawiam sie nawet czy nie zostawie turystycznego na dole a na gore kupie wlasnie takie ... i nawet cena w miare (tylko ja bym potrzebowala w kolorze wenge)
 
A mi się marzy taki zestaw :)
Meble dla dzieciaczka.jpg
 

Załączniki

  • Meble dla dzieciaczka.jpg
    Meble dla dzieciaczka.jpg
    32,9 KB · Wyświetleń: 44
reklama
Matko, zakochałam się! Patrzcie brzuchate jakie łoże wyczaiłam:D Padłam!
fe5adfc9002c1fca4d40a414.jpg
 

Załączniki

  • fe5adfc9002c1fca4d40a414.jpg
    fe5adfc9002c1fca4d40a414.jpg
    46,7 KB · Wyświetleń: 115
Do góry