reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ZAKUPY - dla nas i dla maluszkow

reklama
My używaliśmy avent i też kombinowałam pózniej nie wiadomo czemu z tipplerem ale nie chciała z tego pić. Mam jeszcze jakieś butelki z aventu zobaczę jaki stan i najwyżej dokupię smoki. Ale jeszcze spokojnie mam czas zaczne kupowanie po 7 miesiącu:p
 
kaira o takim wlasnie myslalam :)
Kupowalam w irlandii taki za '5-tke byly' [na przecenach]

mam 1 butle 360 ml
4 buteki 260 ml
i chyba 8-10 tych malych - wiec chyba nie bede kupowac wiecej :D

KOLEZANKA moja w irlandii stwierdzila ze co 2-3 miesace wymienia sie butelki.... [smoczki co miesiac]... maja pomysly niektorzy

Aha kaira jak kupisz butelki aven natural - to kupujac odciagacz tez bedziesz musiala 'natural' [chyba normalny aventu nie spasuje] - chyba ze nie zalezy ci na sciaganiu prosto do butelki, i inne odciagacze firmowo biezesz pod uwage - to wtedy nie ma roznicy :)
 
butelek nie wymieniałam, ale smoki często, a czesciej jak zeby wyrosły bo wiecznie pogryzione. Żadnych odciagaczy mm do butli i mój swiety spokój.
 
ja przy Małej uzywalam butelek TT i u nas spawdziły się znakomicie. Wróciłam na uczelnie jak mała miała 6 tyg więc weekendowo podawałam jej moje odciagane mleko. Szukałam butelek ze smoczkami jak najbardziej podobnymi do piersi i takich co niezaburzyły by odruchu ssania u tak małego dziecka (wiadomo, że mleko z butki leci szybciej) a bardzo zależało mi na karmieniu piersią. I udało się przez 8 m-cy weekendowo mała ssała z butki a jak wracałam to dostawałam normalnie pierś i żadnych prostestów z jej nie zauważyłam. Takze ja osobiście jestem fanko właśnie TT. Przetestowałałm też butelki lovi i dla mnie masakra. po 2 tyg używania do podawania soczków czy herbatek strasznie mętniały co wygądało obrzydliwie, chociaż smoczek mają całkiem fajny.
Jesli chodzi o laktatory to ja miałam ręczny medeli i tez sprawdził się rewelacyjnie. Używany non stop bo w tyg ściągałam mleko na weekend a w szkole musiałam odciągać :)) i odkryłam że do butelek z medeli pasują smoczki z canpolu co daje ogromną oszczędność bo te firmowe są okropnie drogie.
 
Skodzia ja tez jestem w czarnej doopie w tym temacie i licze na to z e dziewczyny nas tu poratuja :-) tez ogladalam te zestawy z aventa i zastanawiał się jaki kupić, a w sumie mam zamiar robić pomału takie zakupki bo później wszystko na raz to raczej nie damy rady.
A co powiecie na temat laktatorow? Kupować? Jeśli tak to ręczny czy elektryczny?
 
reklama
Do góry