reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ZAKUPY - dla nas i dla maluszkow

Kaira - ja absolutnie nie mam zamiaru nikogo do niczego przekonywać ,ani tym bardziej sie kłócić. Mieszkam w Szwecji gdzie przez całą ciąże ani razu lekarza nie zobaczę ,a położna zmierzy mi brzuch taśma i koniec. Mam jedno usg. Wiec gadżet ,który na co dzień pozwala mi sprawdzić czy moje bobo ma się ok ,jest dla mnie fantastyczny. Nie kosztuje majątku i jeśli Ladybird już kupiła to uważam ,ze nie ma sensu jej wmawiać jakie to bezużyteczne. Dla mnie jest to użyteczne ,daje mi spokój ducha w chwil gdy ruchy są mega słabe ,albo ich zupełnie nie czuje.
Kochane ,przestańcie być takie czule na to co pisze. Ja naprawdę staram się dzielić tym co sama doświadczyłam. Może mam ostrzejszy styl wypowiedzi ,ale naprawdę was lubię i nie chce się z nikim kłócić.


Leia, dawno Cię nie bylo, pisz co tam u Ciebie i wpisz się na listę https://www.babyboom.pl/forum/czerwiec-2014-f541/lista-mamus-zbieramy-dane-68435/
 
reklama
Mam pytanie czy która z Was używała butelek z Aventu tych nowych.Ja mam stare i zastanawiam się nad róznicą.Widzę ze smoki inne
 
Ja mialam te nowe 'natural' sie nazywa seria, sliczne buteleczki i fajne 'gadzeciarskie jak ja to mowie -
- maja tylko na razie jeden minus - nie maja tylu rodzajow smoczkow co te 'zwykle'
ja po 5 czy 6 miesiacu jak zaczelam dawac dzidzi kaszki geste to przze smoczek normalnie nie przejdzie tylko kupowalam specjalny 'trojfazowy' I-II-III - kotrego narazie ta nowa seria nie posiada
[smoczki takie: Avent SMOCZEK DO BUTELKI 0%Bpa 2 SZTUKI tanio (3803149680) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. ]

main.jpg


niestety w serii natural sa tylko 'pierwsze cztery' - a ten ostatni - idealny do kaszek [jak narazie] nie wystepuje.
 
Własnie my głonie na tym 3 przepływowym bazowaliśmy, bo najpierw mleko zagęszczone, a potem kaszki, zresztą do dziś z tego pije kaszke na noc.
 
kaira POPRAWKA wlasnie widzialam na syronie aventu ze sa juz te trzy-przeplywowe!
3828461828


[musieli je wprowadzic - ja jak pol roku temu kupowalam butelki to nie bylo jeszcze - ehhh a ja rozdalam butelki moje 'natural' :/ wrrrrr]
 
cześć Kochane! ja też myślałam o tych nowych z Aventu lub Tommee Tipee, czy któraś używała tych drugich? aczkolwiek na razie chyba kupię tylko jedną małą na herbatkę i jedną na mleko w razie coś, bo chciałabym chociaż przez 3m-ce karmić, ale czas pokaże jak to wyjdzie w praktyce. Jak patrzę na moje sutki, ogólnie na piersi to mam wrażenie, że są po prostu za małe do karmienia :(

Kaira24 powiedz mi Kochana jak zamawiałaś ten zestaw startowy z allegro to zadowolona byłaś? no wiesz czy ogólnie jakościowo produkt super? bo jednak na allegro taniej w zestawie...

a znalazłam całkiem przypadkowo taką stronę Dzieciowo mi! | Recenzje artykułów dziecięcych, w fajny sposób opisane są artykuły dla dzieci, te godne polecenia i te mniej. Fajnie się czyta :)
 
Ostatnia edycja:
Asica no taniej to wyszło niż w sklepie.Ja miałm chyba wszystkie możliwe butelki, ale tylko z aventu jadła normalnie. CZasem w zestawach startowych w szpitalach dają już jakieś butelki.Z Tommy nie umiała ciągnąć, ale znajomi zadowoleni.
 
reklama
Do góry