reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ZAKUPY - dla nas i dla maluszkow

Po roku zamierzam kupic juz dla wieksze lozko jak zuzce. Dlatego teraz tak patrze na takie male:-) bo ja mala chatke mam a zuza ma taka mala sofe i 2 sie zmiesci:-) musze to przemyslec
 
reklama
karolq a jaka masz sofe teraz dla starszej? ja zastanawiam sie nad czyms 'na przyszlsc' dla corki.

Bo jak sie dzidziok urodzi to starsza bedzie miala 1 rok - 8 miesiecy, niewiem co wykombinowac.
Bo starszej nie dam osobno do pokoju, a 2gie lozeczko kupowac? Znowu lozko jak wstawic do siebie do pokoju? Niewiem :/
 
Bo jak sie dzidziok urodzi to starsza bedzie miala 1 rok - 8 miesiecy,
ale fajnie że taka mała różnica wieku, teraz z perspektywy czasu żałuje że wcześniej nie zdecydowaliśmy się na drugie dziecko, moja przyjaciółka ma dzieci z różnica wieku 2 lata i świetnie się dogadują, a jak się bawią to jakby dzieci w domu nie miała
 
Hmm... ja też właśnie myślałam nad takim mniejszym łóżeczkiem, bo sypialnie mamy maleńką i normalne łóżeczko się nam nie zmieści, no ale właśnie, na ile takie łóżeczko starczy, pewnie max. do roku, więc chyba dam sobie spokój i kupie normalne łóżeczko i wstawie do pokoju Leny, kupie nianie elektroniczną i będę latać w nocy.;-) Ewentualnie jak się gdzieś natknę na kosz mojżesza to może kupie, bo to będzie dla mnie dobre rozwiązanie na pierwsze miesiące.:tak:
 
Dziewczyny, ja o łóżeczku jeszcze nie myślę, wiec nie wypowiem się w temacie...

Kupiłam za to dzisiaj detektor tętna płodu i mam nadzieję, że dzięki tej zabawce będę spokojniejsza:)

detektor tetna płodu,ANGELSOUNDS! (3811181535) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.


tylko nie panikuj jak nie znajdziesz serduszka ... wiem ze te detektory nie zawsze sie sprawdzaja i cieko wyslyszec tentno ... mozesz najesc sie wecej nerwow niz to warte ... potraktuj to jak taka wieksza zabawke ktora albo dziala albo nie :)
 
ladybird ja tez jestem tego zdania co mea. Wiele opinii czytałam i słyszałam i dla własnego spokoju nie zdecydowałam sie na takie urządzenie własnie dlatego, ze czasami nie a rady dobrze wychwycić tętna i w takim momencie chyba bym umarła na zawał ;/
 
reklama
Ale się wkurzyłam na siebie. Ja jestem gadżeciara i najpierw kupiłam, a teraz myślę jaki głupek ze mnie. Trudno. Walnę tym o podłogę jak przyjdzie, żeby nie kusiło i po problemie.
 
Do góry