reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ZAKUPY - dla nas i dla maluszkow

Bardzo ładny kosz. Jakoś te co oglądam w Polsce mi się nie podobają, bo są tak dziwnie rozbudowane, a le ten jest minimalistyczny i piękny.
 
reklama
mi też się podobały kołyski jak chodziłam w ciązy z Lili ale zrezygnowałam z tego pomysłu jak wyobraziłam sobie co zrobię jak mała z niej wyrośnie (zapewne około 3-4 m-ca) a będzie przyzwyczajona do bujania to później co? rączki?? o niee.. więc staneło na zwykłym lóżeczku
 
Moja siostra mieszka w Uk ,wiec ja kupie w moim ulubionym sklepie Mammas&Pappas .
Moses Baskets, Mamas & Papas beautiful range of Moses Baskets and stands for your baby

Ale widze ,ze duzo ich jest tez na Allegro:
Kosz mojzesza - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Emotion: to kosze sa specialnie dla niemowlakow wiec sa stabilne. Ogladalam taki w sklepie. Poza tym mini bobo sie nie rusza,a ja bede uzywac go max 4 miesiace. Absolutnie nie chce dluzej spac z dzieckiem w sypialni. Oli od poczatku spi u siebie i jest dobrze.

A propo lozeczek. By mozna je lekko bujac Brio wymyslilo taki gadjet. Mam i bardzo sie sprawdza. Szczegolnie jak bobo malutkie

BRIO.jpgbrio-bed-rockers-pink-6549.jpg

Istnieja jeszcze takie lozeczka. Tutaj dosc popularne. Kolezanka ma i bardzo chwali ,ze w nocy niesamowita wygoda. widzialam ,tez ze mozna dokupic barierke jak lozeczko chce sie odczepic.
e9d957adfcf4951907ce5d318285d80c.jpg


Ja jednak zostane przy Mojzeszowym koszu.
 

Załączniki

  • BRIO.jpg
    BRIO.jpg
    13,2 KB · Wyświetleń: 46
  • brio-bed-rockers-pink-6549.jpg
    brio-bed-rockers-pink-6549.jpg
    13,1 KB · Wyświetleń: 42
  • e9d957adfcf4951907ce5d318285d80c.jpg
    e9d957adfcf4951907ce5d318285d80c.jpg
    23,5 KB · Wyświetleń: 41
Winki wlasnie moj byl malo stabilny, albo takie byl moje wraznie.

Mija niuska byla b ruchliwym dzieckiem, na 4 miesiace juz sama siadala t moze dlatego balam sie tk bardzo.

Emotion czemu Cię nie ma wcale na głównej? Wracaj ;-)
Dzieki skodzia :-)
Dzis probuje pierwzy post na probe i zobaczymy czy zostane na dluzej czy calkiem sie pozegnam :-)
 
reklama
No i zwróć uwagę na drobny detal - tam jest skokowa zmiana wysokości położenia materaca - możesz nie dopasować do łóżka. Generalnie fajny bajer :)
 
Do góry