reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ZAKUPY - dla nas i dla maluszkow

ja w sypialni miałam drewniane a w salonie turystyczne które w ciągu dnia służyło za kojec. Szczerze to nie wyobrażam sobie życia bez niego. Mogłam włożyć małą dać jej zabawki a sama w spokoju zrobić obiad lub posprzątać i nie martwić się, że coś jej się stanie, jednocześnie mieć ją cały czas na oku
 
reklama
Moja niestety nie usiedzi 'na uwienzi' od maleg byla kombinatorka.
Mialam mate piankowa na podlodze i na to edukacyjna poznuej koc i zabawki. Wazne zeby nie bylo ograniczen.. poza jednym - 'skoczkiem' uwielbiala w tym siedziec. a na te kilka minu wystaczalo.

Jesli chodzi o lzeczko to ja jestem za drewnianym.

Skodzia dobre masz podejscie do poscieli ja kupila "20 elementow'' i wiekszosc siedzi w szafi
 
Mam dom ,ale mieszkamy w nim my ,czyli Oli ,Peter i ja ,jak rowniez czasem Petera dzieci. Chlopaki w wieku 12 i 17. I kazdy ma swoj pokoj. Mam pokoj goscinny z ktorego nie zrezygnuje gyz goscie odwiedzaja mnie czesto. sila woli moje bobiki przez pieerwsze 3 lata bede mieszkaly razem. Remont Olinkoweo pokoju w marcu by z chlopiecego pokoju zrobic neutralny. no ale co ze spaniem. Wiadomo lozeczko dzidzi bedzie u niego ,ale na poczatku chyba bedzie spala u nas ,chociaz przez jakies 3 miesiace. Mam wielkie wyrko i troche mebli w sypialnie ,nie zmiesci mi sie tam zadne lozeczko. Pomyslalam wiec okoszu Mojrzesza. Na bukanym stojaku. Waskie , latwo przenaszalne, przytulne. Co myslicie? Uzywala ktoras kiedys czegos w tym stylu?

um658v01m.jpgMoses_Basket_Car_50782f4fc0ff2.jpg
 

Załączniki

  • um658v01m.jpg
    um658v01m.jpg
    27,1 KB · Wyświetleń: 62
  • Moses_Basket_Car_50782f4fc0ff2.jpg
    Moses_Basket_Car_50782f4fc0ff2.jpg
    41,4 KB · Wyświetleń: 60
Winki bardzo fajny ten kosz! Myślę ze maluszek byłby w nim zadowolony ponieważ nie ma w nim dużo przestrzeni, a z tego co się orientuje to Bąbelki na poczatku lubią ciasnote bo czują się bezpiecznie jak w brzuszku mamy :-)
Ile taka przyjemność kosztuje? Daj jakiegoś linka :-)
 
Ja mialam taki kosz.
Wazne zeby zwrocic uwage czy 'stojak' jes. stabilny. Moja cora spala w nim niewiele. Troche prze dzien ale lepszy byl wozek - bo odpinalam gonole i dawalam n ziemi - bezpieczniej.
Na noc malam lozeczko to nie probowalam kosza - ale balabym sie nA noc zostawic tam dziecko jakos.
 
reklama
Mam dom ,ale mieszkamy w nim my ,czyli Oli ,Peter i ja ,jak rowniez czasem Petera dzieci. Chlopaki w wieku 12 i 17. I kazdy ma swoj pokoj. Mam pokoj goscinny z ktorego nie zrezygnuje gyz goscie odwiedzaja mnie czesto. sila woli moje bobiki przez pieerwsze 3 lata bede mieszkaly razem. Remont Olinkoweo pokoju w marcu by z chlopiecego pokoju zrobic neutralny. no ale co ze spaniem. Wiadomo lozeczko dzidzi bedzie u niego ,ale na poczatku chyba bedzie spala u nas ,chociaz przez jakies 3 miesiace. Mam wielkie wyrko i troche mebli w sypialnie ,nie zmiesci mi sie tam zadne lozeczko. Pomyslalam wiec okoszu Mojrzesza. Na bukanym stojaku. Waskie , latwo przenaszalne, przytulne. Co myslicie? Uzywala ktoras kiedys czegos w tym stylu?

Zobacz załącznik 598482Zobacz załącznik 598483

Winki a czy to cudo ma funkcje kołyski? Bardzo fajne.
 
Do góry