reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ZAKUPY - dla nas i dla maluszkow

reklama
Ja przewijak mam stały regał kiedyś kupiłam na all. JA tylko ja w pokoju ubierałąm i prawie do 2,5 roku życia.Teraz wymieniłąm górę i znów bedzie w użyciu.Nie wyobrazam sobie bez tego.Wszystko mi sie tam miesciło, a po cc super sprawa.
4242712574
 
ja mam przewijak na łóżeczku turystycznym i uważam, że przyda mi się na pewno :-)
a ja wczoraj kupiłam kocyk idealnie mi pasuje do łóżeczka, mam też osobny do wózka i fotelika( ale te dostałam :-D ), stanik do karmienia na razie jeden, jak będę karmić to kupię drugi jakiś ładniejszy :-D i krem z filtrem, w końcu udało mi się dostać taki od pierwszych dni życia, bo nigdzie nie było...WP_20140517_002.jpg
 

Załączniki

  • WP_20140517_002.jpg
    WP_20140517_002.jpg
    14 KB · Wyświetleń: 127
Klaudyna my wiekszości nie kupujemy z filtrem żeby dzieciatko jak najwiecej wit D łapało.
A przewijak jakis czas był regałem na maskotki. Błonka te z Ikei sa wystarczajace
 
ja taki regal mam wlasnie do lazienki do kapieli !!! i na nim miekki przewijak

ja mam przewijak na łóżeczku turystycznym i uważam, że przyda mi się na pewno :-)
a ja wczoraj kupiłam kocyk idealnie mi pasuje do łóżeczka, mam też osobny do wózka i fotelika( ale te dostałam :-D ), stanik do karmienia na razie jeden, jak będę karmić to kupię drugi jakiś ładniejszy :-D i krem z filtrem, w końcu udało mi się dostać taki od pierwszych dni życia, bo nigdzie nie było...Zobacz załącznik 624730

klaudyna nie smarowalabym dziecka kremem z filtrem - tak jak kasia pisze bo blokujesz wit D a ona jest mega wazna!!!!
 
Ja mam sztywny przewijak na lozeczko i tam jeszcze od spodu koleczki sie przykreca zeby sie nie przesuwal ;-)
 
Śledzę wątek zakupowy bardzo wyrywkowo, więc może się powtórzę. Mam wątpliwość o majtki poporodowe, bo słyszałam, że jeden typ jest beznadziejny, bo nieprzewiewny, a drugi spoko, tylko nie wiem który jest który;)
Możecie wkleić te sprawdzone firmy?

na razie mam dwie pary takich i to moga być te beznadziejne?
wielorazowe-siateczkowe-majtki-poporodowe-s-m-canpol-babies.jpg
 
reklama
Przepraszam ze sie wtrace ;p

Majtki poporodowe to takie z siateczki najlepiej w aptece kupisz ;)

A mam pytanie czemu kremu z filtrem nie ? Przeciez skora noworodka niemowlaka jest taka delikatna a sa kremy ktore nie blokuja syntezy wit d w skorze dziecka ;) a w naszym klimacir wystarczy 20 a nir np 50 ;)
 
Do góry