reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ZAKUPY - dla nas i dla maluszkow

na szkole rodzenia położna mówiła, że właśnie mamy używać ale takie z filtrem max 30 bo on właśnie delikatnie ochroni skórę, która jest bardzo wrażliwa, a krem z takim niższym filtrem nie zablokuje dostarczania witaminy D, tak też właśnie zrobiłam :-)
co do majtek to ja mam chyba z 15 sztuk takich z siateczki właśnie i też słyszałam, że one są lepsze :-)
 
reklama
Ciastko wiekszosc z nas kupuje majtki siateczkowe sa w roznych rozmiarach i sa przewiewne to jest najwazbiejsze.

Kremu z filtrem nie kupujemy bo z niemowlakiem nie chodzi sie po słońcu a do wozka mamy i tak najczęściej dodatkowo daja parasolki.

Ja osobiscie taki krem włączy dopiero w upalne lato jak bedzie dużo slonca a nie bedzie mozliwosci przed nim sie schowac np wycieczka wczasy.
Do tego czasu bede smarowac tylko nawilzajacymi kremami ja mam z Hipp

Swoja droga pare lat temu zabraniali takich kremów teraz piszecie ze polecają.

A ja wam powiem kazda matka zrobi co uważa dla swojego dZiecka za najlepsze. Bo polowa bedzie smarowac druga polowa wogóle.
 
No tak macie racje kazda robi jak uwaza ;) ja tylko chcialam sie dowiedziec dlaczego ;)

Milego dnia no i zycze wam szybkiego i szczesliwego rozwiaznia ;)
 
Ja kupowalam na allegro jest tego mnostwo w roznych rozmiarów nie wiem co jest w aptece.
Ale napewno cos znajdziesz. Hartman canpol itp one sa rozciqgliwe. Ja kupilam 5 par bede uzywac jako jednorazowki. I szybko w swoje majty wskocze jak ostanio chyba na 3 dzien po cc
 
reklama
wszystko się zmienia co do pielęgnacji i opieki nad Maleństwem, to normalne, wcześniej uczyli tak teraz uczą tak, napisałam tylko co na te czasy mówią na szkole, ale oczywiście każda z nas zrobi jak uważa :-) no i spokojnie, nie napisałam, że nie będę chronić dziecka przed słońcem, też będę się starać być w cieniu z Maleństwem, a krem kupiłam tak jak jedna z was napisała, gdy będzie upalny dzień i dużo słońca, na co dzień mam zwykły krem Nivea dla dzieci :-)

a mam jeszcze pytanie, wiem, że kiedyś padło ale kiedy najlepiej wyciągnąć materacyk z foli? i od kiedy kupuje się kołderkę i poduszkę dla dziecka?
 
Ostatnia edycja:
Do góry