reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ZAKUPY - dla nas i dla maluszkow

reklama
Sliczne te literki, a gdzie takie można dostać ?

Dziewczyny jakie lozeczko kupujecie dla maluchow? Drewniane czy turystyczne, bo ja mam dylemat...

mi sie podobaja drewniane ale mam od szfagierki turystyczne i chyba drugiego nie bede kupowac (no chyba ze przekonam meza do opcji drugiego lozeczka na dzien na dole ... )

powiem ze mi sie turystyczne sprawdzilo i w domu i na wyjazdach wiec jak macie kupic jedno to wybralabym wlasnie takie (my jestesmy typami wedrowcow wiec turystyczne z nami jezdzilo !!)
 
Mi się wydaje, że takie turystyczne nie jest dobrym rozwiązaniem na stałe spanie dziecka. W większości łóżeczek turystycznych materac, który jest w komplecie i składa się z kilku takich "płyt", tylko do niektórych można włożyć materac piankowy, bo te lepsze są już za ciężkie. Na wyjazd ok, ale na stałe wydaje mi się, że najlepiej kupić łóżeczko z dobrym materacem, żeby plecki dziecka były cały czas dobrze podtrzymane. Ja w każdym razie mam w planie kupić łóżeczko drewniane, turystyczne (bo dużo jeździmy, a poza tym rodzina poza Wrocławiem mieszka) i kołyskę (na pierwsze miesiące życia).
 
Mamy jedno i drugie łóżeczko ,zastanawiam się nad kołyską.Gabrysia miała kołyskę przez pierwsze 7 miesięcy ale sprzedaliśmy.Samego turystycznego bym nie wybrała .Na wyjazdy jest jak najbardziej przydatne.
 
Mi się wydaje, że takie turystyczne nie jest dobrym rozwiązaniem na stałe spanie dziecka. W większości łóżeczek turystycznych materac, który jest w komplecie i składa się z kilku takich "płyt", tylko do niektórych można włożyć materac piankowy, bo te lepsze są już za ciężkie. Na wyjazd ok, ale na stałe wydaje mi się, że najlepiej kupić łóżeczko z dobrym materacem, żeby plecki dziecka były cały czas dobrze podtrzymane. Ja w każdym razie mam w planie kupić łóżeczko drewniane, turystyczne (bo dużo jeździmy, a poza tym rodzina poza Wrocławiem mieszka) i kołyskę (na pierwsze miesiące życia).

ja mam pelnowymiarowe turystyczne lozeczko i wkladam trzywarstwowy materac !!! taki sam jak do normalnego lozeczka !! na wyjazdy faktycznie biore tylko ten turystyczny ale wkladm na dol jakis koc czy cos bo ten materacyk to porazka totalna !!!
 
reklama
My kupimy drewniane na pewno, ale bez żadnych cudawianek typu baldachim itp. Będą tylko ochraniacze i wsio. Turystyczne też by się przydało, bo pewnie będziemy krążyć między moimi rodzicami, a teściami więc przyda się jak najbardziej. Tylko jak ja to do auta wszystko zapakuję, będę musiała kupić szyny i założymy boxa rodziców na dach chyba...
 
Do góry