reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy -dla nas i dla lutowych pociech

Miałam się pochwalić - wybrałam się wczoraj na promocyjny rajd po sklepach i wygrzebałam w H&M kilka przecenionych pierdółek :)

Kupiłam kocyk (polarkowy, cienki) przeceniony z 50 zł na 25 zł
i trzy pary bucików (każde w innym rozmiarze) za które normalnie zapłaciłabym 70 zł a wydałam 25 zł :) (kapciuszki najmniejsze za 10 zł, adidaski 9 zł i pantofelki 6 zł)

1111es3.jpg


222lx5.jpg
 
reklama
Laaarka jakie te butki śliczne :-) aż szkoda że nie znam płci bo lubię Kubie coś w H&M kupić a i dla dzidzi pewnie bym wzięła.....echhh
 
ja w kocyki obkupilam sie w poniedzialek Jysk'u :-D przeceny 50% wiec za 4 kocyki 100/170cm cieniutenkie polarowe, jeden grubszy tez polarowy i akrylowy :tak: za calosc zaplacilam 50zl :-D:-D
 
Witam:-) Podczytuję forum lutówek od jakiegoś czasu. Nasza Zosia ma przyjść na świat w okolicach 22 lutego:-)
W kwestii pralek- mama miała podobny problem, stara pralka, która śmierdziała. Pan, który serwisuje pralki dał dobrą radę: zakupić sodę oczyszczoną i nastawić pralkę na gotowanie; w zależności od poziomu zabrudzeń pralki można powtórzyć zabieg 2 lub 3-krotnie. Pomaga:-)
Dzieczyny, jeśli chcecie kupić fajną pralkę to polecam Bosch Maxx for Kids, w sklepach internetowych np www.electro.pl można zakupić za ok.1400pln, jakieś 400pln taniej niz w euro agd. My tam kupowalismy i jestem b. zadowolona. Ma specjalne programy do prania dziecięcych ubranek, b.cicho pracuje, wszystko fajnie dopiera: ELECTRO.pl - najlepszy polski elektromarket - Pralka WLX 2046KPL + NOTATNIK magnetyczny GRATIS
 
rozmawialam dzis z kolezanka i zglupialam - jakie ubranka beda potrzebne nam na wyjscie ze szpitala? :confused: wedlug tego co mi radzila to dzieciaczka nalezy poza kombinezonem ubrac w body, pajac, sweterek, spodenki, skarpetki, czapeczke...
 
Zosiulenka dzieki :tak: fajna opcja pralki

Chyba zalezy od szpitala ale z tego co zauwazylam karza sie zaopatrzyc w kaftaniki, body, pajace i śpioszki po 3 szt kazde na samo wyjscie ze szpitala :rofl2: no chyba ze szpital sam organizuje jakies ubranka, to pewnie wtedy sie nie uzyje tego wszytskiego. Najwazniejsze to zabrac jakis cieply kombinezon, koc czy rożek - zalezy jak bedzie sie wracac z maluszkiem do domu :-D
 
a jeszcze słówko odnosnie maty edukacyjnej - lakarze polecaja ja bardzo ze jest dobra dla rozwoju zmyslow dziecka ;-) powiem wam ze nie trzeba na nia wydawac mnustwa kasy - ostatnio takie widzialam nawet w realu chyba po 50zl :tak:

no ale zawsze mozna pokombinowac samemu i jakis kocyk wykorzystac do podobnego celu - kupic kilka maskotek grzechotek i bawic sie tak z dzieckiem - moja kolezanka tak robila.Jednak warto miec wiecej zabawek w zanadrzu bo jej synek szybko sie nudzil i bral do reki inne przedmioty w zasiegu ktorych nie powinien
 
reklama
butki te fioletowe to na malucha, adidaski to takie na pół roku, a sandałki na 9 - 12 miesięcy chyba, zobaczymy jak moja będzie rosła, bo konsultowałam rozmiar butów z jakaś mamuśką ze sklepu z wózkiem :D
 
Do góry