reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy -dla nas i dla lutowych pociech

a ja caly czas sie zastanawiam nad sensem maty edukacyjnej :confused: wiem, ze na pewno jakas kupimy ale jaka :hmm: wiem, ze czesc z was juz nabyla takie cuda, ale napiszcie szczerze - do jakiego wieku przewidujecie przydatnosc tej zabawki?? bo chyba gdy dzidzia zacznie siadac to juz te palaki z nad glowki beda jej przeszkadzac?? :confused:

Martussa82 tez czasem lubie Biedronke odwiedzic :-)
 
reklama
Smoczek pewnie jeden zakupię chociaż jak będzie miało charakterek braciszka to jest to zbędny wydatek, Kacper pluł gdzie popadło i po około miesiącu starań zrezygnowaliśmy ze smoczka i z próby podania butelki bo on nawet jako dwu tygodniowy noworodek pił herbatkę na kolkę łyżeczką nie chciał nic gumowego, no ale jedną butelkę i jeden smoczek będę miał w domku.

pbg my mieliśmy taką matą i mamy dalej po Kacperku i juważam że jest rewelacyjna przynjamniej u nas się sprawdziła, Kacperek dzięki niej nauczył się przewracać z plecków na brzuszek i odwrotnie, ćwiczył swoje chwyty, uśmiechał się do lusterka i miał masę radości a my razem z nim
 
Nathalie ja znalazłam ta zabawke za 43 zł!!!!! szok na kup teraz
INTERAKTYWNY KONIK ZEBULOO BAWI ZABAWKA WISZĄCA!! (518735956) - Aukcje internetowe Allegro
ale DROGA!

:szok::szok::szok: Żartujesz! Eeee, to tyle chyba bym nie dała, choć Inga naprawdę ją chyba ciągnęła ze sobą chyba z rok jak nie więcej.

Pgb my na szczęście dostaliśmy taką matę, Tiny Love, Ingusia tez ładnie i z zainteresowaniem się nią "bawiła" ale jak pomyślę ile to kosztuje to nie wiem czy jest warte swojej ceny. :baffled: Ile posłuży taka mata? 3 miesiące? potem jak dziecko siedzi to już raczej z maty nie korzysta. Może znajdzie się wokół Ciebie jakaś ofiarna duszyczka hehe, my dostaliśmy od kolegów z pracy mojego męża (tzn dostaliśmy kasę)
 
W temacie pieska Zeboolo to myśmy kupili, facet z hurtowni na Allegro wyprzedawał nowiutkie ale z poniszczonym pudełkiem i dlatego były taniej (chyba ok 12 zł +wysyłka)...niedawno jakieś porządki robiłam i jak Kuba go zobaczył to się tak do niego śmiał :-)
A maty my nie mieliśmy, mieliśmy jakiś stojak z wiszącymi zabawkami po kuzynce Kubcia ale Kuba go przesuwał i w sumie nie bawił się nim. Tym razem ja się zgadzam z opinią Nathalii - wstrzymaj się z tą matą:-)
 
Ja chciałabym taką matę. Ale na prezenty dla dzidzi mogę chyba liczyć tylko na moją przyjaciółkę. Mój brat i brat męża są mało domyślni pod tym względem. Wątpię żeby wpadli na pomysł zakupu takiej maty. Ale ja już postanowiłam jedno.
Nie kupuje żadnych zabawek, żadnych mat itp do narodzin dziecka.
Może nasi bracia mile nas zaskoczą? :)
A jeśli nie - to poszukam na allegro używanej. Tam znajdę za grosze i nie będzie mi żal wydać takiej kasy. Wilk syty i owca cała!
A wczoraj od przyjaciółki już dostaliśmy prezent. Taki podwójny - Od Mikołaja - zestaw 4 grzechotek i gryzaków :-) I na narodziny dzidzi - cudny leżaczek BRIGHT STARTS KREMOWY LEŻACZEK (516183988) - Aukcje internetowe Allegro
więc od niej koniec prezentów. teraz inwencja twórcza braciszków ;-)
 
no fajny ten leżaczek :-)
ja leżaczek koniecznie chcę mieć, ale na razie nie kupuję, liczę na prezent ;-). maty też nie kupuję, może ktoś przyniesie... a może też używaną kupię :-)
 
:-) czytajac co piszecie doznalam olsnienia :-) tesciowa kupila nam ladna karuzele, moja mama takiego fanego "weza sprezynke z zabawkami", dokupie np w Ikei taka biedronke lusterko (jakies 8 zl kosztuje) i jakos to pomontuje w lozeczku albo jeszcze gdzies wymysle ;-)ostatecznie wszystkie elementy sie jakos przydadza pozniej :tak:
a co do uzywanych rzeczy to moj M nawet nie chcial zeby lozeczko bylo uzywane (od mojej kuzynki), argument - my tez mamy nowe :dry: czasem sie zastanawiam czy aby za bardzo sie nie przejal rola "glowy rodziny" :rofl2:
 
kolejne pytanie: ile kupić tego specyfiku Tantum Rosa? Bo rozumiem, że chodziło Wam o saszetki? W opakowaniu jest 10 szt - czy to wystarczy? czy od razu zamówić więcej? Apteka internetowa / Tantum Rosa, proszek, 500 mg, 10 saszetek Cena: 26.26 pln
I co z tym Irygatorem? On też jest niezbędny?
Apteka internetowa / Tantum Rosa, irygator, 500 ml, 1 szt Cena: 8.61 pln
i jeszcze: te podkłady na łóżko do szpitala - chodzi o coś takiego?
Apteka internetowa / Podkłady chłonne Tena Bed Plus, 60 x 90 cm, 5 szt Cena: 8.06 pln
i powiedzcie mi, czy wcześniej zaopatrzyć się w jakąś maść na brodawki, czy czekać na wynik spotkania z dzidziem?
 
ardzesh, jak czytałam u grudniówek, to one rozrabiały tantum rosa z wodą i używały butelkę po wodzie mineralnej z dzióbkiem i polewały się tym podczas wizyt w toalecie.

Uważam, że 10 saszetek to starczy ci spokojnie. U mnie w aptece można kupić na sztuki.Ja kupię 5 szt. saszetek i paczkę podkładów i na pewno wielgachne podpaski. Jakby coś to zawsze mogę dokupić.
 
reklama
i jeszcze: te podkłady na łóżko do szpitala - chodzi o coś takiego?
Apteka internetowa / Podkłady chłonne Tena Bed Plus, 60 x 90 cm, 5 szt Cena: 8.06 pln
i powiedzcie mi, czy wcześniej zaopatrzyć się w jakąś maść na brodawki, czy czekać na wynik spotkania z dzidziem?

Ardzesik- ja kupiłam w poniedziałek dwie paki takich podkładów- są tańsze:-)Apteka internetowa / Seni Eco, podkładki higieniczne, 90 cm x 60 cm, 5 szt Cena: 5.89 pln
jak braknie tych 10 szt zawsze może mi Małżon dokupić, ale nie sądzę. zaopatrzyłam się też w trzy paki pieluch bella dla mnie do majtasów, tylko zapomniałam o majtasach;-) nie wiem w sumie jakie kupić?? fizelinowe ponoć odparzają, chyba siateczkowe, co??

a co do kremu na brodawki- poczekam na spotkanie z Dojarką :-D
 
Do góry