reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy -dla nas i dla lutowych pociech

A ja dzisiaj kupiłam wanienke i przewijak. Nasza Zosia ma już wszystko:) Tylko jej mama nie ma wyprawki do szpitala. Chciałam dzisiaj kupiść podkłady poporodowe i majtki jednorazowe. Byłam w 2 aptekach ale nie było. Przez internet nie chce zamawiać, bo boję się, że nie zdążą przyjść. Tak to jest jak się na takim zadupiu mieszka:crazy:
 
reklama
kasikk a gdzie mieszkasz? Wcześniej we Wrocku a teraz?
a te podkłady i majtki - u nas oprócz aptek, dostępne są jeszcze w sklepach (hurtowniach) dziecięcych.
 
Mieszkam teraz koło Świdnicy. Musze chyba właśnie się do świdnicy wybrać po te [podkłady. Jade jutro z mężem do marketu budowlanego to od razu o apteki zahaczę;-)
 

Załączniki

  • 111.JPG
    111.JPG
    57,5 KB · Wyświetleń: 25
Ostatnia edycja:
larkaa - fajnie Ci się udało. Ja pytałam w kilku sklepach o materace piankowe i znalazłam tylko jeden rodzaj. Po dotknięciu stwierdziłam, że to coś podobnego do karimaty :confused: i sama spać na takim badziewu bym nie chciała. Grubość tej pianki też była porówywalna z karimatą więc stwierdziłam, że jednak wolę grykę-piankę -kokos. Niuńka pośpi na tym jakieś 2 lata. Myślę, że nie będzie narzekać ;-):-D
Tylko nie wiem, na której stronie na początku układać niunię. Na gryce czy na kokosie :dry:
 
no i ja już skąpletowałam wszystko dla Niusi i dla mnie do szpitala również... dziś WIELKIE PRANIE, później poprasueje i będę w pełnej gotowości i oczywiście w spokoju oczekiwać na Alę :)
 
zastanawiam sie nad kupnem pasa elastycznego na brzuch po porodzie, ma podobno pomagac w "powrocie do formy" :nerd: co o czyms takim myslicie?
 
reklama
Ja nie używałam tego pasa, a brzusio zniknął jak zaczęłam na aerobik chodzić. Ciekawe kiedy teraz zniknie...

Czy któraś z Was ma jeszcze nie przyszykowaną wyprawkę??? Jeszcze nic nie przyszykowałam dla małej, mam zamiar dopiero w połowie stycznia. Mam nadzieję, że do tego czasu nic nie przewidzianego się nie wydarzy, bo powoli zaczynam się denerwować.
 
Do góry