reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla nas i dla dzieciaczkow - czyli to co kobiety lubia najbardziej :)

Haha dobre z tym zestawem do possania
a ja dzis w koncu przygotowalam lozeczko ...wciaz jeszcze czekamy na baldachimek i bedzie juz cudnie.
zalaczam fotki lozeczka i wozeczka
 

Załączniki

  • P5250025.jpg
    P5250025.jpg
    24,3 KB · Wyświetleń: 65
  • P5250026.jpg
    P5250026.jpg
    24,7 KB · Wyświetleń: 58
  • P1310001.jpg
    P1310001.jpg
    22,7 KB · Wyświetleń: 56
  • P1310004.jpg
    P1310004.jpg
    22,1 KB · Wyświetleń: 49
  • P1310007.jpg
    P1310007.jpg
    21,9 KB · Wyświetleń: 47
reklama
goniap2 piękne to Wasze łóżeczko i wózeczek też śliczny. Tak Ci pozazdrościłam, że jutro koniec lenistwa kończę ostatnie porządki i też łóżeczko przyszykuję już.
Jeszcze tylko karuzeli nie mamy.
 
Dzis wreszcie wygralam licytacje karuzeli dla mojego synusia :tak::-)
Ciesze sie strasznie bo kosztowala mnie tylko 5f :-D:-)

Oto ona:
 

Załączniki

  • 3.JPG
    3.JPG
    25,5 KB · Wyświetleń: 37
martusia_78 ale śliczna ta karuzela w Polsce nie widziałam takich.
My nadal nie mamy, chciałam na allegro kupić, ale mój młodszy brat ma na prezent dać. Tylko co go pytam czy już ma to on: "zdąży się" :wściekła/y::wściekła/y: a ja już bym chciała :-D. Chyba kupię bo nie wytrzymam i najwyżej będą dwie.:happy2:
 
Dziewczyny a powiedzcie szczerze co sądzicie o zakupie wózka przed porodem?
Bo ja już kupiłam a słyszałam zabobon...,że to nie dobrze.

A CO DO TEGO SPECJALNEGO SPIRYTUSU TO JA TEŻ NIE MOGĘ GO NIGDZIE DOSTAĆ W APTEKACH. I WIEM OD INNYCH "JUŻ MATEK",ŻE TYM ZWYKŁYM SPIRYTUSEM JEST NAJLEPIEJ PRZEMYWAĆ PĘPUSZEK!
 
Ostatnia edycja:
Ja nie wierzę w zabobony i kupuję rzeczy już od października (jak tylko się dowiedziałam, że jestem w ciąży), wózek też dawno kupiony :-), ale myślę że każdy osobiście powinien podejmować decyzję kiedy co kupić. Jeżeli wierzy w zabobony to niech ich przestrzega przynajmniej noce będzie miał spokojne. ;-)
Jeżeli ktoś ma swojego Aniołka i nie chce zapeszać też musi sam sobie odpowiedzieć kiedy może już kupować, ja pewnie kupowałabym odrazu bo też słowo "nie chcę zapeszać" jest mi obce i nastawiam się optymistycznie do wszystkiego.
 
Witam,
Ja tak dzisiaj z innej beczki, mam iść na urodziny do chrześniaczki, która kończy 2 latka i nie mam pomysłu na prezent dla niej, doradźcie coś, sama nie miałam dzieci jeszcze i nie wiem co będzie dla takiego malucha odpowiednie ...
 
Witam,
Ja tak dzisiaj z innej beczki, mam iść na urodziny do chrześniaczki, która kończy 2 latka i nie mam pomysłu na prezent dla niej, doradźcie coś, sama nie miałam dzieci jeszcze i nie wiem co będzie dla takiego malucha odpowiednie ...

A ma jakąś bajkę ulubioną?? Mój chrześniak np ma fazę piraci i cieszy się z każdej pierdołki dotyczącej piratów.
Teraz jest na rynku dużo takich gadżetów dla dzieci.
Albo może lubi jak mu się książeczki czyta.
 
Witam,
Ja tak dzisiaj z innej beczki, mam iść na urodziny do chrześniaczki, która kończy 2 latka i nie mam pomysłu na prezent dla niej, doradźcie coś, sama nie miałam dzieci jeszcze i nie wiem co będzie dla takiego malucha odpowiednie ...

Dużo zależy od dziecka. Taka dwulatka z chęcią zaopiekowałaby się jakąs lalą bobaskiem z akcesoriami, wózek dla lalek też byłby ok, może jakiś namiocik dla księżniczki, który można rozłożyć w domu i ogrodzie, może basen, ksiązki z baeczkami, bo tego nigdy nie za dużo, a może pierwszy laptop dla maluszków.
 
reklama
Do góry