reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla nas i dla dzieciaczkow - czyli to co kobiety lubia najbardziej :)

Jaki materacyk kupiliście?


ale ja taki maly narazie, do koszyka
Matratze Stubenwagen XL CLIMATIX PLUS 82x47 Zöllner bei eBay.de: Matratzen (endet 28.04.09 13:14:33 MESZ)

u nas te kokosowo gryczane nie sa popularne. Gryka juz w ogole, bo z kokosem to jeszcze mozna kupic, ale sa to zazwyczaj takie cieniutkie, nic specjalnego, ale jak poczytalam, to zdecydowalam sie na porzadna gabke z przydatnymi wedlug mnie wlasciwosciami. No i firm konkretnych szukalam, tylko mi na wymiar docieli.

Do lozeczka planuje pozniej kupic prawdopodobnie taki, o ile zdania do tego czasu nie zmienie.
ALVI KINDERBETT MATRATZE SONJA AIR+CLEAN 70x140 cm NEU bei eBay.de: Matratzen (endet 14.06.09 16:58:46 MESZ)

no ale tu a inne materacyki, wiec nie wiem, czy pomocne Ci to bedzie :)
 
reklama
Andzia - ja prałam wszystko w pralce, na 30 stopni. Jak masz za mało białych rzeczy, to ......musisz dokupić ;-)
Ja do pępka kupiłam gencjanę ( to chyba podobne do pioktaniny), taki fioletowy roztwór na spirytusie. Kiedyś nam tym pępki smarowano. B spirytus 70% faktycznie robi się na zamówienie i receptę od lekarza ( choć dla mnie to bzdura :no: ). Ale zawsze możesz sobie kupić sama w monopolowym i rozcieńczyć ;-):-) , a resztę skonsumować :-D Gencjana trochę ponoć brudzi, ale zobaczymy jak to będzie. Tutaj spirytusu nie dostanę, więc jakby co to tylko bolsik zostaje ;-)
 
Ja też mam pytanie za 100 punktów :-)
Jak Wy już popierzecie te wszystkie Maluszkowe rzeczy, to co z nimi robicie :confused:
Nie chodzi mi o ciuszki, tylko o np. pokrycia wózka, fotelika itp. Czy to potem pakujecie w jakieś worki, żeby się nie brudziło, czy jak :confused: Bo może ja przesadzam z wyobraźnią i może wystarczy tylko wyprać i już :confused:
Pytam, bo właśnie piorę materiał z wózka i fotelika i mnie to zastanowiło :happy2:

Ja ciuszki pochowałam do komody, a pokrowce schowałam do worków, bo też mi się wydawało, że może się zakurzyć :tak:.
 
Mi nie chodzi o bakterie i zarazki, bo akurat do tych kwestii podchodzę dosyć luźno - nie chcę wychowywać dziecka sterylnie, bo nie mam zamiaru nabawić się alergika uczulonego na wszystko :-D
Raczej mam na myśli inny problem. Niestety, mieszkanie w lesie ma swoje minusy :baffled:
Otwarcie jakiegokolwiek okna skutkuje centymetrową warstwą kurzu, ciecików, pyłków, elementów kwiatostanów i innych leśnych wytworów :-D Najlepiej byłoby wszystko wyprać dzień przed porodem, co jest nierealne :-D
Chyba pozostaje mi popakować te rzeczy do worów śmieciowych. Ale wory mam czarne i jak tak będą leżeć po domu, to mi się z wydziałem kryminalnym kojarzy :-D:-D:-D
 
gencjana brudzi strasznie wszystkie rzeczy ktore sie przybrudziły nie szło doprac, a jesli chodzi o spirytus to mozna zrobic samemu nie pamietam dokładnie ale chyba 2 łyzki spirytusu i 1 łyzka wody (musze dopytac sie połoznej w szpitalu)
 
Goniap no tez jestem zadowolona z wozka, ale bialo czarny tez ładny,z reszta kady wozek z Dzidziusiem w środku jest piękny:tak:
Cypisia wydzial kryminalny powiadasz, u mnie znowu zaklad karny, wszsytko w prześcieradłach :tak::-D








 
reklama
Tutaj spirytusu nie dostanę, więc jakby co to tylko bolsik zostaje ;-)

Ja kupiłam w aptece Surgical Spirit 100ml za 3.39 euro. Nie jest napisane ile procent ma ale powiedziałam aptekarce, ze to dla noworodka do pępka. Dala mi ten wiec pewnie sie nadaje. Wydaje mi sie ze w kazdej aptece mozna dostac.
 
Do góry