reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla nas i dla dzieciaczkow - czyli to co kobiety lubia najbardziej :)

Jaki materacyk kupiliście?
Tearaz to nie wiem jaki mam bo kupilismy razem z lozeczkiem.

Dla Sandrusi kupilam kokosowo-gryczano-piankowy.

Też pytanie za 100-we prałyście łaszki w pralce czy łapkami , ja dopiero sie za to zabieram i tak myśle bo jak wrzuce do pralki białe to ich zamało , czerwonych tez a boje sie ze mogą pofarbować:baffled::baffled::baffled:
Ja wszytskie ubranka, kocyki itp pralam w pralce.
Biale wygotowalam, a kolorowe pralam na 40 stopniach.

I jeszcze coś kupowałyście spirytusik do pępka w aptece ? bo mi baba powiedziała że niema takich spirytusików gotowych tylko nasączone gaziki:dry:
W Wojkowicach w aptece nie ma takiego spirytusu, zrobilam sobie sama 2 miarki zwyklego spirytusu i 1 miarka przegotowanej zimnej wody.
 
reklama
Ja kupiłam takie nasączane spirytusem gaziki "Leko". One się nadają do pępka noworodka :happy2: A 10 sztuk kosztuje niecałe 3,50 PLN :happy2:
 
Ja kupiłam takie nasączane spirytusem gaziki "Leko". One się nadają do pępka noworodka :happy2: A 10 sztuk kosztuje niecałe 3,50 PLN :happy2:

A mnie kobieta w aptece zdenerwowała, nie sprzedała mi tych gazików, bo powiedziała że one są do stosowania w podróźy :wściekła/y: poszłam i kupiłam zwykły spirytus i muszę go rozcieńczyć.
Ciekawe gdzie się z tygodniowym dzieckiem podróżuje :confused:
 
A mnie kobieta w aptece zdenerwowała, nie sprzedała mi tych gazików, bo powiedziała że one są do stosowania w podróźy :wściekła/y: poszłam i kupiłam zwykły spirytus i muszę go rozcieńczyć.
Ciekawe gdzie się z tygodniowym dzieckiem podróżuje :confused:
\
A co ją to obchodzi co Ty będziesz robiła z tymi gazikami. Może lubisz sobie possać :-);-)
 
\
A co ją to obchodzi co Ty będziesz robiła z tymi gazikami. Może lubisz sobie possać :-);-)

:-D:-D:-D:-D:-D Dobre :-D:-D:-D:-D

Ale tak szczerze mówiąc z własnego doświadczenia to te gaziki faktycznie lepiej sobie possac;-) a pępuszek pielęgnowac patyczkami umoczonymi w rozcieńczonym spirytusie:tak:
 
reklama
Dobre Annya, nie wpadłabym na to :-D ale szczerze, miałam te Leko z Julką i niezbyt mi przypadły do gustu, trzeba ich było dużo zużyć aby wymyć małej pępek, nie ma to jak spiryt w formie uwodnionej :-D
 
Do góry