reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla nas i dla dzieciaczkow - czyli to co kobiety lubia najbardziej :)

A ja dzisiaj zakupilam komode dla mlodego.
Inna niz kiedys pokazywalam, ale doszlam do wniosku ze nie bede wydawac 600zl na komode ktora teraz ani pewnie w przyszlosci nie bedzie mi do niczego pasowac ;-). Poki nie bede miala wlasnego mieszkania, to mam zlepek roznych roznosci w pokoju, a ze nie wiadomo gdzie jeszcze bedziemy mieszkac, to bez sensu niewiadomo jak inwestowac w "pojedyncze" mebelki, ktorych w przyszlosci nie da sie zlozyc w ladna jedna calosc.
Komoda kosztowala cale 149,95 :-).
Tau a gdzie mozna taką komode kupic? Ja tez bym reflektowała, nie mam miejsca na ciuszki małego. Czy kupiłas ja normalnie w sklepie ?:-)
 
reklama
Dziewczyny wszytskie Wasze zdobycze sa super :-)
Ja narazie dalam sobie spokoj i nie szaleje po sklepach dzieciowych ;-) Obkupuje teraz siebie do szpitala :-) Dzis zakupialm koszule nocna z krotkim rekawkiem (wreszcie ;-)) do porodu specjalnie wybralam granatowa ;-), do karmienia mam juz 2 na ramiaczkach, kupilam tez papucie, majtusie jednorazowe i sterte pieluch dla dzidzi bo promocje byly :-)

Carmi sliczny pokoik :-)
Dzidzia bedzie od razu mieszkala sama ??
 
Ja tam lubie segregowac na rozne rodzaje ciuszkow: body, polspiochy, dresiki, czapeczki, skarpety, koszulki (itd)... nie lubie miec wszystkiego w jednej szufladzie. Cala bedzie nalezec do mlodego wiec mam zamiar zmiescic w niej jeszcze posciel na zmiane z przescieradelkami.

Tau ja też lubię mieć tak wszytko posegregowane !!! :-)

Ari1997 bardzo ładne łózi, ja mam bardzo podobne!!!:-)
 
Ari super łóżeczko. Ja też miałam takie kupić bo mnie urzekło w sklepie, było już prawie prawie, ale pojechaliśmy jeszcze inne pooglądać i wkońcu kupiliśmy łóżeczko Radek VII, bo zależało nam na szufladzie.
Ja narazie zajmuję się kompletowaniem "torby" do szpitala, bo tak to oprócz wanienki i kosmetyków dla małego już chyba wszystko mam, a w razie czego mój kochany A poleci do sklepu i kupi to o czym zapomnieliśmy :-D
 
A ja zakupiłam dziś reczniczek do kompieli i 2 kolorowe flanelowe pieluszki dla małego a dla siebie stanik do karmienia , fuj mogliby te staniki robić choć troszke bardziej ...... seksi ... a nie takie reformowate jakieś:happy::laugh2:

Zgadzam się co do staników, wyglądają paskudnie. Znalazłam wprawdzie jakieś z koronką, ale w rozmiarze na jakieś piegi a nie piersi;)
 
Pomacałam i obejrzałam, plastik w dotyku jest milusi, chyba ją kupię. Jak się nie sprawdzi to bedę używać jako podróżną, albo zostawię u rodziców, żeby było jak niunię kąpać jak bedziemy w odwiedzinki.

Meva - to skoro wielkością jest taka sama i jakościowo niezła, to kupuj. Wychodzi , że ma dodatkową zaletę, bo można ją złożyć, a to niewątpliwy plus w małej łazience. Ja bym dokupiła taką podpórkę ( kupiłam do zwykłej wanienki):

 

Załączniki

  • DSCF0146.jpg
    DSCF0146.jpg
    26,2 KB · Wyświetleń: 21
A ja znalazlam ladne staniki do karmienia np. firmy Alles, ale cena tez jest dosc ladna bo za biustonosz trzeba zaplacic min 70 zl, a za dol ok 40 zl. Wiec dla mnie to troche duzo, choc uwazam ze w jeden komplet ladnej bielizny warto zainwestowac.
 
reklama
Ja znowu zaszalałam na allegro:-D i kupiłam Małemu becik do wózka-nowy za 35zł, zamiast pościeli, kołderkę można odpiąć i zostaje sama podusia i spód.
Byłam też dzisw lumpku i upolowałam 2 kocyki za 5 zł-jeden ażurowy mothercare, juz się wyprały i wyschły na balkonie, nawet zdążyłam wyprasować :-)( od mamy dostałam 2 nowe ale takie ciepłe, bedą dobre dopiero na jesień)
 

Załączniki

  • 1.jpg
    1.jpg
    13,8 KB · Wyświetleń: 36
  • 2.jpg
    2.jpg
    14 KB · Wyświetleń: 38
  • 3.jpg
    3.jpg
    10,1 KB · Wyświetleń: 36
  • Obraz 036.jpg
    Obraz 036.jpg
    25,8 KB · Wyświetleń: 40
Do góry