reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla nas i dla dzieciaczkow - czyli to co kobiety lubia najbardziej :)

nocanka ja uzywam paklanek i jestem zadowolona:tak: do tego mam osobny śmietniczek i zawinięte w woreczki pampki nie stanowią problemu zapachowego:-)
 
reklama
Carmi - czasem ludzie sprzedaja wozki ze sklepowych wystaw jak maja do tak owych dostep. Sa one w idealnym stanie ale w sumie juz uzywane bo ludzie jezdzili nimi po sklepach. Jestem pewna ze wszystko bedzie ok i dokonalas superowego zakupu :) ;-)
 
Wiesz co ona chyba skupuje wozki na allegro jak ma okazje i pozniej wystawia na swojej aukcji drozej. Własnie ogladałam jej aukcje i widze ze 2 wozki (zdjecia )sa identyczne jak na aukcjach ktore ja ogladałam u innych sprzedawcow. Wozek poszedł za 350zł a ona ma go za 500zł.

bardzo mozliwe, choc ten co kupilam ponoc uzywala sama i byl sciagany nowy.
a cena wydawala mi sie naprawde dobra, zwlaszcza ze quinny 4 kol ciezko trafic

Jeżeli ona je sprowadza to nie powiedziane że będzie coś nie tak, chociaż ja zanim coś od kogoś kupie to uważnie przeglądam komentarze na allegro czy ebayu. I jeżeli ktoś ma dużo neutrali lub negów to wtedy patrze z jakiego powodu..... A wózek też oczywiście też kupie przez internet! :-)

tez sprawdzam, czy ktos ma negatywy, jesli tak, to jakie. Ona ma bardzo pozytywne i zadowolone opinie i w sumie nie tego sie obawialam. Przez telefon tez bardzo ok, rzeczowa, doradzila, na wszystkie pytania odpowiada wyczerpujaco.
No i sama jest doswiadczona mama i uzytkowniczka przeroznych wozkow :)

Carmi - czasem ludzie sprzedaja wozki ze sklepowych wystaw jak maja do tak owych dostep. Sa one w idealnym stanie ale w sumie juz uzywane bo ludzie jezdzili nimi po sklepach. Jestem pewna ze wszystko bedzie ok i dokonalas superowego zakupu :) ;-)

dzieki, na pewno :tak: az sie nie moge doczekac, kiedy go odbiore i wloze w nia moja Malutka :-)
 
Również zastanawiam się nad zakupem tego koszta na zużyte pieluszki, ale wszyscy wokoło mnie używają "pakalanek" i bardzo sobie chwalą więc mam nad czym myśleć :nerd:
"....Paklanki to rewelacyjne woreczki na zużyte pieluszki. Świetnie chłoną przykre zapachy. Są nasączone specjalnym składnikiem aby neutralizować przykre zapachy. Opakowanie jest tak świetnie skonstuowane że wyciągasz woreczek za woreczkiem a wystarczy użyć do tego tylko jednej ręki. Brzoskwiniowy kolor woreczka rewelacyjnie maskuje jego zawartość a dodatkowo przymocowane sznureczki pozwalaja szczelnie go zamknąć by zapach nie wydostał się na zewnątrz"
Cena "pakalanek" to ok 5 - 6 PLN za opakowanie 50szt

Czy któraś z was używała ich ??

Własnie dzisiaj kumpela pokazala mi te woreczki. Chyba to lepsze ( tańsze ) rozwiazanie niz pojemnik i w tym momencie stawiam na "pakalanki" :-)

A tak z innej beczki. Zamówiłam sobie spodnie ciązowe http://www.bebefield.pl/Spodnie/index.php Prefect blue. Powiem Wam, że sa rewelacyjne. Leżą jak ulał. Chyba zamówię sobie jeszcze jedna parę, ale inny model. Naprawde polecam :)
 
Ostatnia edycja:
Tricolor - zgadzam sie z toba w 100% jesli chodzi o te spodnie. Mam takie sama długie nogawki i rybaczki sa poprostu rewelacyjne, chyba nie umiałabym chodzic w innych a poza tym nie gniota w brzusio dla mnie to wazne bo ja ciagle gdzies autem jezdze i nie wyobrażam sobie jakby miały mnie jakieś inne ciasne spodnie ugniatac.Są dośc drogie ale warto !!!!
 
Własnie dzisiaj kumpela pokazala mi te woreczki. Chyba to lepsze ( tańsze ) rozwiazanie niz pojemnik i w tym momencie stawiam na "pakalanki" :-)

A tak z innej beczki. Zamówiłam sobie spodnie ciązowe http://www.bebefield.pl/Spodnie/index.php Prefect blue. Powiem Wam, że sa rewelacyjne. Leżą jak ulał. Chyba zamówię sobie jeszcze jedna parę, ale inny model. Naprawde polecam :)
Czy to są te z panelem?Nie są za lużne nie zsuwaja sie podczas chodzenia?Ja kupiłam takie z regulowanymi gumkami na bokach i nie sa najlepsze:no:, takich z panelem nie miałam.
 
reklama
Obiecałam wkleić zdjęcie ciuszków, które kupiłam.
Wygrałam aukcję na allegro. Ciuszki są w większości używane, kilka nowych, w sumie ponad 80 szt. w rozmiarach 56,62,68 :happy:
Zapłaciłam tyle, że 1 ciuszek wychodzi za mniej niż 4zł, także jestem bardzo zadowolona, a rzeczy są w naprawdę świetnym stanie. :-)
Na zdjęciu tylko niektóre. To nie ja ubierałam tę lalkę :-D Posłużyłam się zdjęciami z aukcji, tylko je wcisnęłam na jedną fotę :-D

ciuch.jpg
 
Do góry