reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla nas i dla dzieciaczkow - czyli to co kobiety lubia najbardziej :)

zwrocic moze juz nie, przynajmniej na niemieckim ebay nie akceptuja zwrotow przy prywatnych aukcjach, nie wiem jak na allegro, a poza tym wozek posle do tesciowej w PL i bedzie czekal, , ale zawsze moge tu u siebie sprzedac dalej w sumie, jakby cos bylo nie tak. Niemcy Quinny bardzo lubia, choc obecnie 3kolowce sa w modzie.

A nie ma takiego prawa, jak w PL, że towar zakupiony przez internet można zwrócić w ciągu 10 dni? Chodzi o to, że rzeczy sprzedawane wysyłkowo klient może de facto zobaczyć dopiero po odbiorze...
 
reklama
A nie ma takiego prawa, jak w PL, że towar zakupiony przez internet można zwrócić w ciągu 10 dni? Chodzi o to, że rzeczy sprzedawane wysyłkowo klient może de facto zobaczyć dopiero po odbiorze...

jak w sklepie internetowym to oczywiscie jest, nawet 14 dni czy wiecej, ale przy prywatnych aukcjach od jakiegos czasu juz sobie dopisuja, ze to aukcja prywatna i wymiana czy zwrot sa wykluczone, towr sie kupuje taki jaki jest.
 
Carmi ale ten wózek wcale nie musi być zniszczony! Może wprost przeciwnie!!! Zobaczysz i zdziwisz się w jakim dobrym jest stanie :szok:. Nie zamartwiaj się na zapas!!!!
 
Carmi, ja jestem pewna, że wózeczek jest super i będziesz zadowolona, ale z tymi prywatnymi aukcjami, to straszne :szok:

towar taki jaki jest? chyba taki, jak został opisany przez sprzedającego :-D
 
racja, w koncu ze zdjec i opisu wynika, ze stan jest idealny
QUINNY FREESTYLE 4 XL ZESTAW czekolada i złoto (541435120) - Aukcje internetowe Allegro

mnie tylko te parenascie innych wozkow oferowanych zdziwilo. W sumie same chodliwe, w dobrych cenach, wiec nie wiedomo z jakiego zrodla do konca pochodza. Ale kobieta sama ma dzieci, wiec na pewno jakies wozki musza byc i jej :-D

Quinny zreszta sie chyba rozbiera na czesci, wiec wszystko sie porzadnie wypierze i bedzie jak nowy :tak:

I jeszcze ma moje kolorki :-p
 
wkońcu znalazłam łużeczko jest tradycyjne ale wyjątkowe ,dla mnie przebija wszystkie inne, jest kolorowe i moożna dopasować pościel z tym samym motywem. łużeczko jest firmy GLUCK serja warner bros . www.gluck.pl. co o tym sądzicie?
 
Andzia, stylistycznie te łóżeczka są super - przejrzę tę ofertę dokładniej pod kątem naszych zakupów ;-) A orientujesz się, jak jest z cenami w stosunku do, powiedzmy, średnich cen rynkowych?
 
Również zastanawiam się nad zakupem tego koszta na zużyte pieluszki, ale wszyscy wokoło mnie używają "pakalanek" i bardzo sobie chwalą więc mam nad czym myśleć :nerd:
"....Paklanki to rewelacyjne woreczki na zużyte pieluszki. Świetnie chłoną przykre zapachy. Są nasączone specjalnym składnikiem aby neutralizować przykre zapachy. Opakowanie jest tak świetnie skonstuowane że wyciągasz woreczek za woreczkiem a wystarczy użyć do tego tylko jednej ręki. Brzoskwiniowy kolor woreczka rewelacyjnie maskuje jego zawartość a dodatkowo przymocowane sznureczki pozwalaja szczelnie go zamknąć by zapach nie wydostał się na zewnątrz"
Cena "pakalanek" to ok 5 - 6 PLN za opakowanie 50szt

Czy któraś z was używała ich ??

pakalanki11.jpg
 
Wiesz co ona chyba skupuje wozki na allegro jak ma okazje i pozniej wystawia na swojej aukcji drozej. Własnie ogladałam jej aukcje i widze ze 2 wozki (zdjecia )sa identyczne jak na aukcjach ktore ja ogladałam u innych sprzedawcow. Wozek poszedł za 350zł a ona ma go za 500zł.
 
reklama
Jeżeli ona je sprowadza to nie powiedziane że będzie coś nie tak, chociaż ja zanim coś od kogoś kupie to uważnie przeglądam komentarze na allegro czy ebayu. I jeżeli ktoś ma dużo neutrali lub negów to wtedy patrze z jakiego powodu..... A wózek też oczywiście też kupie przez internet! :-)
 
Do góry