reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla nas i dla dzieciaczkow - czyli to co kobiety lubia najbardziej :)

Ciuszki super!
Dziś byłam na USG i chyba będzie dziewczynka chciałabym rzucić się w wir zakupów, ale boję się, że jeszcze się okaże siurak:)
 
reklama
Czy to są te z panelem?Nie są za lużne nie zsuwaja sie podczas chodzenia?Ja kupiłam takie z regulowanymi gumkami na bokach i nie sa najlepsze:no:, takich z panelem nie miałam.

Tak wygladaja na mnie jesli chodzi o góre spodni.

Zobacz załącznik 112882

Zobacz załącznik 112883

Dobrze trzymaja sie na pupie, nie opadają, "golfik" tez dobrze trzyma sie na brzuchu. Jeans jak zawsze w chodzeniu sie troszeczke rozciągają ( wiadomo, po praniu sa ciasniejsze ) więc najlepiej wziąść rozmiar taki jak zawsze sie nosiło. Nie sa sztywne i nie gniota się choc nie wiem jeszcze jak to bedzie wygladało po pierwszym praniu. "Golf" jest tak nisko, że spodnie na pewno bede przez cała ciażę nosiła. No i jeszcze jak by co przyjmują zwroty dlatego zamówiłam sobie jeszcze jedna parę, ale innego typu. W tych podoba mi sie tez to, że wygladaja jak zwykłe jeansy i jak załozę cos dłuzszego, zakrywającego "golf" to wcale nie widać, że to ciażowe.
 
Tricolor bardzo fajne te spodnie,ja tez kupilam sobie 2 pary tylko mi sie zsuwaja tak ze czasami ciezko trafic na cos co odpowiada.

Brzuszek masz przesliczny:happy:
 
No, Tricolor, brzuszek ekstra, muszę przyznać :tak: A spodenki super - mnie się w nich podoba również to, że mają golf dopasowany oddcieniem do koloru dżinsów, a zwykle jest z tym średnio. Może i ja zaszaleję i zamówię? Zwłaszcza, że piszesz, że przyjmują zwroty :tak:
 
Dzieki dziewczyny zakomplementy :cool2:
Ten "golf" ma dodatkowo gumke z regulacja na guziczku.
A to sa te drugie portki co sobie zamówilam http://www.bebefield.pl/Spodnie/index.php Tokyo Jeans. Zdam relacje jak leza :-)
Kalina, zwrot mozna zrobic w ciagu 14 dni. A te spodnie z Tchibo jeszcze leża i jakos nie moge zabrać się za ich odeslanie. Chyba jutro skocze na pocztę bo tez mam na to 14 dni. Kasę przeleja ma na konto.
Cypisia, zajefajne te ciuszki.
 
Beatko ja tez kupilam spodnie ktore mi sie zsuwaja a niby moj rozmiar. To pozniej kupilam jeszcze jedna pare,mniejsze i w innym sklepie ale te tez sie zsuwaja i nawet regulacja gumki nie pomaga:no:.
 
Dzieki dziewczyny zakomplementy :cool2:
Ten "golf" ma dodatkowo gumke z regulacja na guziczku.
A to sa te drugie portki co sobie zamówilam http://www.bebefield.pl/Spodnie/index.php Tokyo Jeans. Zdam relacje jak leza :-)
Kalina, zwrot mozna zrobic w ciagu 14 dni. A te spodnie z Tchibo jeszcze leża i jakos nie moge zabrać się za ich odeslanie. Chyba jutro skocze na pocztę bo tez mam na to 14 dni. Kasę przeleja ma na konto.
Cypisia, zajefajne te ciuszki.
Witam:-), dzieki za super opis chyba zdecyduję się na takie
Ps. brzuszek śliczny:tak:, pozdrawiam
 
reklama
Anavel ja miałam problem ze spodniami, bo w 15 tyg nie mieściłam się w nic, ale jestem szczupła (43 kg przed ciążą) a spodnie ciążowe robią na większe brzuszki....kupiłam więc takie, które ładnie leżały w pupie, a golfik był troche luźny więc go w domu zwęziłam, zrobiłam duże zaszewki po bokach. Nie widac, bo i tak sie to nosi pod czyms, a teraz, jak brzucho rosnie jak szalony, są prawie dobre, a jestem pewna, że za miesiąc i bez zaszewek będą ciasnawe :)

Polecam domowe metody krawieckie. W ten sam sposób np planuje zrobic ze slicznym topem, który sobie kupiłam z katalogu-jest luźny i "spływa" z biustu na brzuszek przez co wyglada troche pizamowato, ale jak go zmarszcze troche pod biustem, zeby odciąć brzuszek, to będzie slicznie wyeksponowany :)
 
Do góry