reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla nas i dla dzieciaczkow - czyli to co kobiety lubia najbardziej :)

Dominika, dzieki :)

A wiesz moze jeszcze, czy do stelazy Quinny pasuja wszystkie nosidelka/foteliki firmy Maxi Cosi? Czy to jest tak, ze do kazdego modelu inny fotelik?
 
reklama
Wikucha ja też zastanawiam się nad tym wózkiem Chicco. Wygląda ciekawie. A może widziałaś go "na żywo", wiesz ile waży? Moim drugim typem jest Bebe Confort Loola. Ten strasznie mi się podoba, tylko jest trochę droższy. Myślę o zakupie tego wózka ale bez gondoli. Co o tym myślicie? Mieszkam w Anglii i tutaj naprawdę rzadko spotyka się wózki z gondolą i chyba dlatego, że tak się napatrzyłam myślę o rezygnacji z gondoli. A że to będzie lato... Co myślicie?
 
Kupiłam taki i to jest mniej więcej tak: wkładasz pieluchę do środka, kręcisz pokrętłem i wtedy woreczek się skręca, zamykasz no i potem ładujesz następną. Jak się zapełni kosz to obcinasz woreczek i wyrzucasz pieluchy. Generalnie jeśli nie sprawia ci problemu pakowanie każdej pieluchy do woreczka to wychodzi na to samo:). Spodziewałam się więcej, ale całe szczęście kupiłam go w fajnej przecenie więc nie narzekam

Z łóżeczkowych spraw: czy ochraniacze na szczebelki łóżeczka są potrzebne od razu?
 
Wikucha ja też zastanawiam się nad tym wózkiem Chicco. Wygląda ciekawie. A może widziałaś go "na żywo", wiesz ile waży? Moim drugim typem jest Bebe Confort Loola. Ten strasznie mi się podoba, tylko jest trochę droższy. Myślę o zakupie tego wózka ale bez gondoli. Co o tym myślicie? Mieszkam w Anglii i tutaj naprawdę rzadko spotyka się wózki z gondolą i chyba dlatego, że tak się napatrzyłam myślę o rezygnacji z gondoli. A że to będzie lato... Co myślicie?

niestety nie widziałam go na żywo :( co do jego wagi tez nie mam pojęcia ale mam cicha nadzieję że zbyt ciężki nie jest :) ale myślę że za jakiś czas z mężem podjedziemy do BabyMaxxa żeby obejrzeć go sobie na żywo :)
 
Taragona77 - powiem ci ze jesli chodzi o gondole to ja np. dla moich blizniaczek nie miałam kupiłam od razu w sumie spacerówke ale ze rozkładała sie całkiem na płasko maluszki lezay bardzo wygodnie a rodziłam w maju wiec było ciepło i uwazam ze była to słuszna decyzja bo potem jak juz było zimno to one miały ponad pół roku wiec i tak w spacerówce bym pewnie woziła.Jesli rodziłabym wtedy zima nie przeszłoby bez gondoli a tak to spoko.
Teraz spodobał mi sie taki wózek ....no własnie chciałam wkleic link ale cos nie moge ale chodzi mi o wózek ATLANTIC bardzo mi sie podoba i gondola i wóżek spacerowy ma on tylko jedna wg/ mnie wade nie ma przekładanej rączki wiec mam czas zeby sie jeszcze zastanowic.
 
kupilam wlasnie quinny freestyle :szok: uzywany, na allegro, 4 kolowy, wraz z gondola (choc jak teraz Was czytam, to taka konieczna ona nie byla...) Zdjecie zalaczam.
Szalenie mi sie spodobal i szukalam 4 kola.

na pewno sporo taniej (700zl), niz jakbym kupila tutaj, ale wlasnie troche zwatpilam, bo kobieta sprzedaje sporo roznych wozkow, wiec moze nie byl uzywany tylko przez nia, bo byl sprowadzany.
Stan super, ale jak tak handluje nimi......pocieszcie mnie :-(

Stwierdzilam, ze jednak wole uzywany porzadnej firmy, gdzie bede mogla doczepic dokupiony fotelik samochodowy i smigac, niz taki wielki z wszystkimi tymi extrasami i byc zmuszona targac potem wszedzie caly wozek.
 

Załączniki

  • quinny.jpg
    quinny.jpg
    35,4 KB · Wyświetleń: 57
Ostatnia edycja:
Ostatnia edycja:
kupilam wlasnie quinny freestyle :szok: uzywany, na allegro, 4 kolowy, wraz z gondola (choc jak teraz Was czytam, to taka konieczna ona nie byla...) Zdjecie zalaczam.
Szalenie mi sie spodobal i szukalam 4 kola.

na pewno sporo taniej (700zl), niz jakbym kupila tutaj, ale wlasnie troche zwatpilam, bo kobieta sprzedaje sporo roznych wozkow, wiec moze nie byl uzywany tylko przez nia, bo byl sprowadzany.
Stan super, ale jak tak handluje nimi......pocieszcie mnie :-(

Stwierdzilam, ze jednak wole uzywany porzadnej firmy, gdzie bede mogla doczepic dokupiony fotelik samochodowy i smigac, niz taki wielki z wszystkimi tymi extrasami i byc zmuszona targac potem wszedzie caly wozek.

Carmi no to gratuluję zakupu:tak::-) Cena świetna a jak już przyjdzie to się przekonasz w jakim jest rzeczywiście stanie, jak będzie coś nie tak to przecież zawsze możesz go zwrócić:tak:
 
reklama
Carmi no to gratuluję zakupu:tak::-) Cena świetna a jak już przyjdzie to się przekonasz w jakim jest rzeczywiście stanie, jak będzie coś nie tak to przecież zawsze możesz go zwrócić:tak:

zwrocic moze juz nie, przynajmniej na niemieckim ebay nie akceptuja zwrotow przy prywatnych aukcjach, nie wiem jak na allegro, a poza tym wozek posle do tesciowej w PL i bedzie czekal, , ale zawsze moge tu u siebie sprzedac dalej w sumie, jakby cos bylo nie tak. Niemcy Quinny bardzo lubia, choc obecnie 3kolowce sa w modzie.
 
Do góry