reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla nas i dla dzieciaczkow - czyli to co kobiety lubia najbardziej :)

Zielona dokładnie taki ja mam, w sumie jestem zadowolona, ale od przedwczoraj żałowałam, że nie kupiłam taki co sam się buja.
Moja niunia i tak jest bardzo grzeczna, ale wczoraj i przedwczoraj dała mi bobu i musiałam praktycznie cały czas ją bujać albo nosić na rękach. Mam nadzieję że jej to minie. Mała jest w 8 tyg życia i jak spojrzałam w skoki rozwojowe to stwierdziłam, że u mnie się zgadza, więc łudzę się, że niedługo mój aniołek wróci :-)
 
reklama
Martusia świetny sprzęcik, Andzia Twój też niczego sobie:-)
My mamy sam leżaczek z wibracjami, ale jak dotąd nie musiałam młodego bujac, więc nam styka:tak::-)
 
Jak narazie jestem bardzo zadowolona z tej hustawki :-) no inie tylko ja oczywiscie ;-)

Andzia super to krzeseleczko pierwszy raz takie widze.

Zielona bardzo fajny ten fotelik :-)
U mnie opada dlatego bo nasze nosidelko tez spelnia role bujaczka no i niestety synus nie chial za dlugo w nim siedziec a mnie chodzilo o cos co samo husta (zeby mama miala wolne rece i nogi ;-)) i zeby grala muzyczka :-)
 
;-)Andzia super to krzeseleczko pierwszy raz takie widze:-)
:-)


bardzo fajowy :tak::tak::tak: teraz służy małemu jako leżaczko - bujaczek a jak niuniek podrośnie będzie fotelik do karmienia , niewiem ile kosztował bo młody dostał go w prezencie a firma chicco - fotelik nazywa sie POLLY MAGIC i powiem ci że ja tez nigdy wcześniej sie z nim niezetknełam .
 
kupiłyście już bąblą kombinezoniki? A może kurteczki? Kupiłam 2 kombinezony jednoczęściowe , być może sie pospieszyłam , może kurtka byłaby leprza ? a jak u was z tym zakupem?
 
Ja mam kurteczke na 74cm, kurteczke ze spodniami na szelkach na 80cm i kombinezon na 86cm. Także myslę że napewno starczy na zimę.:-)
 
reklama
kupiłyście już bąblą kombinezoniki? A może kurteczki? Kupiłam 2 kombinezony jednoczęściowe , być może sie pospieszyłam , może kurtka byłaby leprza ? a jak u was z tym zakupem?
Ja mam po Sandrusi kurteczke 3-6mscy i kupilam tez kombinezon jednoczesciowy na 6-9mscy.

Wydaje mi sie ze dobrze zrobilas,ż ekjuz kupilas bo im dluzej sie czeka tym potem moze nic nie byc w sklepach albo zostana pojedyncze rozmiarowki. Wydaje mi sie tez ze kombinezon jednoczesciowy jest najlepszym rozwiazaniem dla naszych maluchow, bedzie cieplutko i nigdzie nie podwieje ;-)
 
Do góry