reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla nas i dla dzieciaczkow - czyli to co kobiety lubia najbardziej :)

Kamireszel- super łóżeczko :-)

Ja kupiłam takie: ( takie jak na samym dole strony w bocianki :-) i drugi kompelt poscieli w kolorku 05 misie na drabinkach)

ŁÓŻECZKO Z ŁUCZKIEM + GRYKA + POŚCIEL 9 EL (640070854) - Aukcje internetowe Allegro

A wózek upatrzyłam sobie taki: (kolorek ten drugi z gory zielony w kólka na białym tle)

JET PICASSO BABYACTIVE + FOTELIK+GRATIS! 3w1! (641650225) - Aukcje internetowe Allegro


jutro jade do hurtowni mam nadzieje ze beda mieli taki wozek bo nie chce na allegro jupic wozka
 
reklama
Kamireszel- super łóżeczko :-)

Ja kupiłam takie: ( takie jak na samym dole strony w bocianki :-) i drugi kompelt poscieli w kolorku 05 misie na drabinkach)

ŁÓŻECZKO Z ŁUCZKIEM + GRYKA + POŚCIEL 9 EL (640070854) - Aukcje internetowe Allegro

A wózek upatrzyłam sobie taki: (kolorek ten drugi z gory zielony w kólka na białym tle)

JET PICASSO BABYACTIVE + FOTELIK+GRATIS! 3w1! (641650225) - Aukcje internetowe Allegro


jutro jade do hurtowni mam nadzieje ze beda mieli taki wozek bo nie chce na allegro jupic wozka

Minutka rewelacyjny wózeczek, przynajmniej stylistycznie i kolorek jak dla mnie też idealny wybrałaś, ja od razu o tym samym pomyślałam. Ja mam taki raczej zwykły turkusowo-grafitowy Makalu4.
Komplet łóżeczkowy też niezły dorwałaś i w sumie jak tanio. Ja juz mam w domu tą pościel dla Michałka ostatnią na dole (pomarańczowe miasteczko) i sprawuje się nieźle choć z drugiej strony jakość furory nie robi, ale jestem zadowolona. Ty pewnie też będziesz.
 
dee- wozek polecila mi kuzynka ktora urodzila miesiac temu :-) ma podobny tez z tej firmy wiec poprostu jej zaufalam :-)
No łózeczko tanio jak ja je kupowałam to kosztowało chyba niecala 100 zl wiecej ale to i tak okazja :-) a co do poscieli na poczatku mi sie nie spodobalo ale po wypraniu i wyprasowaniu zupelnie inna jest mam nadzieje ze bedzie dobra :-)

A wozek ktory wybralas bardzo fajny :-) podobaja mi sie z tego rodzaju wozki :-)
 
minutka zakochałam się w tym wózku, cudeńko :-)

Ja też :-D dlatego sie wściekne jak w hurtowni takie nie bedzie :wściekła/y: musi byc i koniec:tak: a jeszcze jak sie go prowadzi i jaki jest zgrabny mowie wam extra polecam :-D moja kuzynka mi go poleciala i jak przyszla do mnie z malym to dopiero sie przekonalam jak zobaczylam jaki jest lekki i zgrabny :-D :tak::tak::tak::tak::tak:
 
Oli, nie wiem czemu mi się tak ubzdurało ale marza mi się słoneczne ściany i brązowe meble i wypoczynki... w takim toczeniu się relaksuje i dobrze czuję... jak dożyję kiedyś swojego właśnego M, to tak je urządzę... aby było ciepło, miło i przyjemnie :-D
tez lubie braz....a dokladniej chatke mam umeblowana w brazie, bezu i bieli...sciany w kolorze magnolii, czyli cieplo i przyjemnie


Kami, Minutka-fantastyczne zakupy !!!, Minutka-powodzonka z zakupem wozeczka

A ja tak z innej beczki zakupowej. Mój K. ma 16.06 urodziny i chciałam mu kupić kierownicę skórzaną do samochodu na allegro. Znalazłam wreszcie i pytam się mailowo Pana czy będzie pasować do takiego i takiego samochodu 1 generacji? A on mi na to że nie jest jasnowidzem :szok::szok::szok::szok:. Więc odpisuję że to niezbyt miła odpowiedź i dziwię się że jego sklep internetowy jeszcze niesplajtował z takim podejściem. I wiecie co mi odpisał :crazy:, cyt:."Jest Pani Kobietą, więc niech się PANI nie bierze za rzeczy, na których się nie zna, Szczegóły techniczne to średnica wewnetrzna wieloklinu oraz ilość zębów na wieloklinie.
-bez tych danych mogę Pani sprzedać masło" :szok::szok::szok::szok::szok:

Spotkałyście kiedyś takiego męskiego szowinistę???

Oli olej tego balwana- daj mu popalic jakims madrym wywodem i nie kupuj od niego przynajmiej na Tobie soebie nie zarobi-co za balwan!!!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Niestety komentarz można wystawić chyba dopiero po zakupie lub sprzedaży produktu :wściekła/y::wściekła/y: a ja od takiego palanta nie mam zamiaru nic kupować i K. musi się obyć bez gadżetu.
Ale wrzuciłam aukcję do obserwowanych i ciekawa jestem czy ktoś kupi starą kierownicę pasującą tylko do mitsubishi eclipsa :-D:-D:-D
będzie mógł ją sobie wsadzic co najwyżej....... :-D:-D
 
reklama
Niestety komentarz można wystawić chyba dopiero po zakupie lub sprzedaży produktu :wściekła/y::wściekła/y: a ja od takiego palanta nie mam zamiaru nic kupować i K. musi się obyć bez gadżetu.
Ale wrzuciłam aukcję do obserwowanych i ciekawa jestem czy ktoś kupi starą kierownicę pasującą tylko do mitsubishi eclipsa :-D:-D:-D
będzie mógł ją sobie wsadzic co najwyżej....... :-D:-D
A nie mozesz kogoś podpytać, jakiegos kolegę?
 
Do góry