reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla nas i dla dzieciaczkow - czyli to co kobiety lubia najbardziej :)

Dziewczynki pomożcie mi
zabrałam się dziś za pakowanie torby do szpitala... i nie wiem ile i jakie ubranka mam zabrać dla dzidzi ? Podpowiedzcie co wy spakowałyście dla dziecka.
 
reklama
Dziewczynki pomożcie mi
zabrałam się dziś za pakowanie torby do szpitala... i nie wiem ile i jakie ubranka mam zabrać dla dzidzi ? Podpowiedzcie co wy spakowałyście dla dziecka.
ja spakowałam :
3 szt. kaftaniki
3 szt. śpiochy
2 szt. body
2 pajacyki
4 tetry
4 pieluchy flanelowe
20 pieluch jednorazozych
2 czapeczki
1 rękawiczki
kocyk
rożek
2 pary skarpet
ubranko na wyjście (ogrodniczki i body, i bluzę jakby chłodniej było)

U mnie się leży 2 doby tylko i po naturalnym i po cc jak jest wszystko ok.
Najwyżej jak czegoś zabraknie K. dowiezie.
 
dzięki Oli.B.
zastanawiam się tylko nad skarpetkami, bo te wszystkie pajacyki i śpiochy są z nóżkami, więc trzeba jeszcze zakładać na to skarpetki ?
 
Myślę że nie będą potrzebne tzn. mi tylko na wyjście do tych ogrodniczek, ale wezmę, 2 pary one tak mało miejsca zajmują ;-)
 
mi ubranka dla maluszka niebyły potrzebne - szpital daje swoje - tylko łapki pampki , chusteczki i maśc na pupke np. linomag . sudokrem itp
a dla siebie zabierz koniecznie podkłady poporodowe na łóżko (chyba że szpital zapewnia) , podpaski duże bo te poporodowe( pieluchy:-p) są makabryczne , zamiast chłonąć wszystko sie marze -fuj , 3 koszule-przydadzą sie zwłaszcza jak jest gorąco , wode mineralną w małej butelce na porodówce będziesz o nieej marzyć :tak: i jakiś żel do kompieli bo z mydłem może być kłopot :-p . no i oczywiście całą reszte drobiazgów typu ręcznik , szampon , kubek ,sztućce itp
 
a no i szlafrok.....
laktator w razie gdybyś miała z pokarmem kłopot na poczatku....
książke do czytania
a jak sie już zacznie koniecznie cos do jedzenia i picia dla męża....

APARAT FOTOGRAFICZNY!!!!!!!!:-D
 
Melduje sie po zakupach :-)
Musze sie pochwalic kupilam wozek :-)
Tylko jak to kobieta zmienna jest zmienilam zdanie stwierdzilam ze nie chce zielonego poza tym odradzili w sklepie bo na lato to te muszki by mi dzidzie zjadly.
Cena troche wieksza niz tamtego bo 1160zl ale orzeciez nie jest to zakup na tydzien!

Jest to z tej firmy kolor 11 ale na tych zdjeciach w ogole nie podobny jak zrobie zdjeci to wam pokaze jaki jest :-)

BEBETTO VULCANO 8 W 1 + takie GRATISY tylko u nas (611143897) - Aukcje internetowe Allegro
 
reklama
Do góry