reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla nas i dla dzieciaczkow - czyli to co kobiety lubia najbardziej :)

No a ja całkiem zapomniałam pochwalić się nowym wyrkiem dla mojego Fifiego

Super wyrko:tak:

Musze sie pochwalic ze wczoraj kupiłam sobie wozek (tak własciwie moja mama mi zasponsorowała).

Świetny wózio:tak: Jeszcze niech Ci łóżeczko zwrócą i będziesz mogła spokojnie rodzic:-)

Ja kupiłam takie: ( takie jak na samym dole strony w bocianki :-) i drugi kompelt poscieli w kolorku 05 misie na drabinkach)
A wózek upatrzyłam sobie taki: (kolorek ten drugi z gory zielony w kólka na białym tle)
jutro jade do hurtowni mam nadzieje ze beda mieli taki wozek bo nie chce na allegro jupic wozka

Minutka fajowe łóżeczko, mam bardzo podobne, tylko łuczek chyba troszkę większy:tak: Wózek rewelacja, mam nadzieję, że uda Ci się kupic na miejscu tak jak chcesz, chociaż szczerze polecam allegro, na pewno wychodzi taniej:tak:

Spotkałyście kiedyś takiego męskiego szowinistę???

A to chamidło:no::wściekła/y: Nie warto się takim przejmowac, szkoda Twoich nerwów:tak:
 
reklama
Oli, ale łachudra!!! szkoda gadać!!!

mam jedynie farta, że to ja kierowca w domu :-D a mój A ma okrągłą rocznicę we wrześniu i muszę coś wymyśleć...

LAski, świetne zakupki, oby dobrze służyły :-D
 
sunniva- troche boje sie ze jak kupie na allegro i bedzie jakas usterka to bede dlugo czekala zamin odesle jakies zwroty reklamacje a moja dzidzia sie troche spieszy a nie chce zostac bez wozka jak przyjdzie na swiat, znajoma polecila mi ta hurtownie i z tego co mowila to cenowo tak jak na allegro :-) mam blisko domu wiec przejade sie zobaczyc najwyzej wrroce do domu i zamowie na allegro.
Łózeczko kupilam na allegro i jest super nie bylo zadnego problemu i mialam czas wrazie co a teraz to juz nie bardzo jets czas na zwroty i odsylanki wrazie co:p
 
sunniva- troche boje sie ze jak kupie na allegro i bedzie jakas usterka to bede dlugo czekala zamin odesle jakies zwroty reklamacje a moja dzidzia sie troche spieszy a nie chce zostac bez wozka jak przyjdzie na swiat, znajoma polecila mi ta hurtownie i z tego co mowila to cenowo tak jak na allegro :-) mam blisko domu wiec przejade sie zobaczyc najwyzej wrroce do domu i zamowie na allegro.
Łózeczko kupilam na allegro i jest super nie bylo zadnego problemu i mialam czas wrazie co a teraz to juz nie bardzo jets czas na zwroty i odsylanki wrazie co:p

No wiem o co chodzi:tak: Skoro są dostępne niedaleko i cena niezła to wiadomo, że lepiej kupic na miejscu, po obejrzeniu niż tak w ciemno:-) Trzymam kciuki w takim razie:tak:
 
Ja jestem bardzo zadowolona z wozka. Kupowałam na allegro wczoraj a dzisiaj przed 13 juz miałam wozek w domu.
 
Mam tylko nadzieje ze bedzie :-) jak nie to chyba sie wsciekne wyjde z siebie i stane obok jak zwleke sie na marne z tego 4 pietra :-D
I pozostanie mi allegro:p i trzymanie kciukasow ze przysla nie uszkodzony
 
minutka jak nie będzie w tej hurtowni to może spróbuj ich poprosić żeby Ci sprowadzili.
 
minutka jak nie będzie w tej hurtowni to może spróbuj ich poprosić żeby Ci sprowadzili.


Niezly pomysl ;-):tak::tak::tak::tak::tak: tak zrobie chociaz wiem ze sa te wozki tylko nie wiem czy ten kolor :-p:-p:-p wiec moze bedzie mozna zamowic wybrany :tak::tak::tak: no jak dobrze ze jest to forum :-D ze tez o tym nie pomyslalam :rofl2:
 
Niezly pomysl ;-):tak::tak::tak::tak::tak: tak zrobie chociaz wiem ze sa te wozki tylko nie wiem czy ten kolor :-p:-p:-p wiec moze bedzie mozna zamowic wybrany :tak::tak::tak: no jak dobrze ze jest to forum :-D ze tez o tym nie pomyslalam :rofl2:

e jak jest dostępny ten model to spokojnie, kolor dowiozą ;-) możesz spać spokojnie :-D
 
reklama
Mam nadzieje ze bedzie jakis czas temu byl bo kuzynka tam kupiala tylko nie z kolekcji picasso :p a ostatnio jak znjoma byla to mowila ze w takie wzorki byly tylko nei wiem czy ten model bonie pamietala zreszta te wozki takie podobne ze ciazko rozroznic :D
 
Do góry