reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla nas i dla dzieciaczkow - czyli to co kobiety lubia najbardziej :)

No a ja całkiem zapomniałam pochwalić się nowym wyrkiem dla mojego Fifiego
Nie wiem czy jest dobre czy nie... kupiłam je do domku do dziadków, a to dlatego, że wybieram się z Fifim na 1,5 mieś do PL, by załatwiać wesele itd. Nie chciałabym przyzwyczajać malucha do spania z nami w łóżku, więc sprawiliśmy sobie to łóżeczko. No i na wielkanoc 2010r. zamierzamy wrócić na stałe do kraju, więc mały już będzie miał gdzie spać.
Jak prezentuje się to łóżeczko??? Tego narazie nie wiem. Przyszło jakis czas temu do rodziców ale narazie stoi w kartonach by im nie zagracało domu. W końcu do PL lecimy dopiero 10sierpnia.:-):-):-):-)
 

Załączniki

  • Komplett-Betten-Design-872.jpg
    Komplett-Betten-Design-872.jpg
    23,3 KB · Wyświetleń: 40
  • eco_01.jpg
    eco_01.jpg
    30,1 KB · Wyświetleń: 32
  • lozeczko_eco_junior.jpg
    lozeczko_eco_junior.jpg
    18,5 KB · Wyświetleń: 26
Ostatnia edycja:
reklama
kamireszel :tak: bardzo fajne łóżeczko, super rozwiązanie z tym tapczanikiem później, ekstra.
 
Musze sie pochwalic ze wczoraj kupiłam sobie wozek (tak własciwie moja mama mi zasponsorowała).
HAUCK TRAXX TRIO CANDY ORANGE!! IDEALNY NA LATO!!! (646071670) - Aukcje internetowe Allegro

Irka super bryka, a który kolor, niebieski czy pomarańcz?? Ja bym miała problem bo oba kolory słodkie.

Ja kupiłam na allegro w tym tygodniu mate edukacyjną Tiny Love- Tropikalna Wyspa. Myślicie że się przydaje taka mata, bo ja jeszcze nie mam doświadczenia w tym co się dzieciom podoba, więc narazie kupuję to co mi by sprawiło przyjemność :-D???
 
Irka super bryka, a który kolor, niebieski czy pomarańcz?? Ja bym miała problem bo oba kolory słodkie.

Ja kupiłam na allegro w tym tygodniu mate edukacyjną Tiny Love- Tropikalna Wyspa. Myślicie że się przydaje taka mata, bo ja jeszcze nie mam doświadczenia w tym co się dzieciom podoba, więc narazie kupuję to co mi by sprawiło przyjemność :-D???
Kolor pomaranczowy. Jesli chodzi o mate to jest fajna dla dzieci nawet takich juz 3 miesiecznych.
 
A ja tak z innej beczki zakupowej. Mój K. ma 16.06 urodziny i chciałam mu kupić kierownicę skórzaną do samochodu na allegro. Znalazłam wreszcie i pytam się mailowo Pana czy będzie pasować do takiego i takiego samochodu 1 generacji? A on mi na to że nie jest jasnowidzem :szok::szok::szok::szok:. Więc odpisuję że to niezbyt miła odpowiedź i dziwię się że jego sklep internetowy jeszcze niesplajtował z takim podejściem. I wiecie co mi odpisał :crazy:, cyt:."Jest Pani Kobietą, więc niech się PANI nie bierze za rzeczy, na których się nie zna, Szczegóły techniczne to średnica wewnetrzna wieloklinu oraz ilość zębów na wieloklinie.
-bez tych danych mogę Pani sprzedać masło" :szok::szok::szok::szok::szok:


Spotkałyście kiedyś takiego męskiego szowinistę???
 
reklama
Do góry