reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zakupy dla mam i naszych skarbow

reklama
z tymi zabawkamito niby maja atest ale Danonek połknal takie tasiemki do przywiazania zabawki fisher price i az sie dławił! i napisane od 3 m-cy!
 
kurcze...ciezko tak przewidziec..na co teraz spojrze to mi sie wydaje ze cos moze odpsasc...szczegolnie w tych wiszacych zabawkach z maty Tiny Love..brian uwielbia ciagnac i gryzc nogi zyrafy...teraz bede zawsze przy nim jak sie tam bawi..ostroznosci nigdy za wiele!
 
No to te same zabawki mamy. Sprawdzilam moja gasiennice i probowalam kazda noge wyrwac...nie idzie:) a przy okazji zobaczylam ze niektore metki przy zabawkach juz ledwo sie trzymaja - no bo jak wiadomo metki najfajniejsze. Dzieki k@siek za info.
Posprawdzajcie tez metki przy zabawkach koniecznie.
 
U naszej gąsienicy też nie było śladu, że coś się pruje. Nagle przy memlaniu sie odpruło i odpadło, a teraz to już cała ta czerwona tasiemka jest spruta:baffled: metki też posprawdzam w takim razie...
 
Megii fajny ten kojec i faktycznie widac ze Michalek zadowolony!!! Mam nadzieje ze bedzie wam dobrze sluzyl!!!
 
reklama
Kurcze,dziewczynki,jak Wy się mieścicie z tymi wszystkimi akcesoriami Szkarabów?My już mamy zawalony cały salon-mata,bujak,krzesełko,huśtawka...A tu jeszcze kojec niedługo bu rozstawić...Chyba zaczniemy nasze meble wynosić...
 
Do góry