reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla mam i naszych skarbow

u nas też najlepiej sprawdzają się body a kaftaniki zakładamy ewentualnie na noc pod pajacyk (taki bez rękawów) bo inaczej zupełnie się nie nadają:no: kilka razy ubraliśmy też kaftanik na body z krótkim rękawkiem i do tego spokojnie można wtedy ubrać spodenki albo spódniczkę :tak: bo plecy są zakryte.
 
reklama
No to widze ze mamy te sama opinie o kaftanikach:no: :no: , ja ubieram tylko jeteli pod spodem jest body bez rekawka, jak asia, tylko moze troche za cieplo w domku. Innego wyjscia nie widze.

Bezrekawkowe pajacyki jakos u nas sie nie przyjely, mialam tylko kilka jak Julinek byl maly.
 
u nas też bezrękawkowych mamy tylko 2 szt:tak: (dostała w prezencie od ciotek) i jak wyrośnie to już pewnie nie kupimy no chyba że znowu dostanie od kogoś:-p
 
a ja ostatnio kupiłam małej 5 szt śpiochów rozmiar 6-9 miesięcy i ona ledwo w nie wchodzi:szok: są takie długie i myślałam że jeszcze poczeka trochę zanim je włoży:laugh2: a tu niespodzianka:eek:
Dopiero teraz zaczynam dostrzegać jak ona urosła. Najdziwniejsze jest to że na szerokość wszystkie ciuszki wiszą (aż brzydko to wygląda:dry:)a z długością są problemy bo jak mała wyprostuje nóżki to wszystko jest naciągnięte na maksa:happy::baffled:
 
Te wszystkie rozmiarowki są do kitu....Wiki nosi juz czasami pajacyki na 80 a ma dopiero 69 wiec spora różnica...tylko,że oni robia długie rękawy i nogawki a w tłowiu sa krótkie...bez pojęcia czasami są te ciuszki:wściekła/y:....kaftanikow to my w ogóle nie uzywamy tylko body:-)..Wiki też jak wyprostuje nóżki to jak getry wszystko obcisłe i krótkie hehe:laugh2::laugh2:
 
my też zakładamy do ogrodniczek i sie nie podciągają a jak wychodzimy na dwór to pod spodenki ubieramy rajstopki i chowamy koszulkę w rajstopki
 
ja kupilam małej wczoraj cieplutki polarkowy szlafroczek:tak: po kąpieli i rano się przyda żeby nie było za chłodno;-) fajny jest i śmiesznie wygląda jak wisi taki malutki przy naszych wielkich:laugh2:
 
reklama
Asiu ja tez mam taki dla Naduni:-D :-D dostałam i czeka aż jeszcze trosze urośnie bo myśle ze tak na lato będzie w sam raz.;-)
 
Do góry