reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla mam i naszych skarbow

Jagusiu w ogrodniczkach sie nie podciagaja:no:
My tez mamy szlafrok, ale na teraz i nam sie nie przydaje za bardzo, bo maly spi w spiworku, wiec i rano w nim "chodzi". Moze jak bedzie starszy, ale to juz nowy bedzie trzeba kupic:tak:
 
reklama
Co do kaftaników i bluzeczek-mamy kilka ale 100 razy wole małemu body założyć....niecierpię jak mu sie bluzka podciąga na pleckach! To sie sprawdza dopiero jak dziecko zaczyna chodzić...też ostatnio kupiłam body na 74-są akurat i na 80-za długie rękawki i za szerokie ale na długość też dobre-dziwne te rozmiarówki są....
megii-my mamy kojec-kilka stron wczesniej wklejałam link-jestem baaardzo zadowolona,Oliś bawi sie w nim zabaweczkami,myślę jednak że warto poczekać aż dziecko dobrze bedzie siedziało,w takim kojcu nawet jak sie przewróci to miękka siatka i zabezpieczenia chronią maluszka przed urazami.Myślę,że jak Michaś zacznie raczkować to taki kojec się przyda żeby mieć chociaz czas na kawkę ;)
 
Pytanko do dzewczyn kupujących ciuszki w H&M: czy na wasze maluszki rozmiar 74 jest w tej chwili dobry? Dla Oliwka jest sporo za duży...wydaje mi się że mają zaniżoną numerację,68 z tego sklepu jest akurat a z innych firm już dawno za małe...
I jeszcze jedno-czy wolicie ubierac dzieciaki np w sweterki i jeansy albo ogrodniczki czy raczej w śpioszki i pajacyki? My po domu wolimy wygodniej a na jakies wyjście zakładam misiowi sweterek albo bluzę i jeansy,sztruksy...tylko tych wyjśc ostatnio jest nie za wiele i martwię się że wszystkiego nie damy rady założyć i leżąc w szafie Oliś z tego wyrośnie i nie skorzysta...:(
 
Olu bardzo fajny macie kojec, ja jednak muszę poszukać kojca-łóżeczka bo już w kwietniu a potem w sierpniu jedziemy do rodziców i wolałaby żeby michał spał w łóżeczku a nie z nami w łóżku.
O matko to już po 11 muszę spadać i szykować się na rehabilitację.
 
No własnie...ja też poszukuję kojca-łóżeczka do rodziców-niezbyt drogiego-może któras z was używa takiego łóżeczka turystycznego i coś poleci?
 
Nie bardzo wiedziałam gdzie to napisac więc pisze tutaj.
Uważajcie na zabawki którymi bawią się Wasze Skarby. Adaś ostatnio "odryzł" nogę gąsienicy z pałąka leżaczka Chicco:szok: Krzysiek mu ją prawie z gardła wyjął:no: a tyle razy bawił się nią bez opieki. Spruła się tasiemka do której ta nózka była przyszyta i odpadła podczas dziamdziania:zawstydzona/y: Aż strach pomyśleć co by było, gdyby nikogo w pobliżu nie było:confused:
 
Olus unas body na 74 tez sa jeszcze ciut za duze, ale ja nie mam porownania, bo w innych sklepach nie ma rozmiarowki na cm, tylko na miesace.
My po domu tez raczej nosimy dresiki, cociaz juz teraz czesciej zakladam mu sztruksy, dzinsy itp, bo tez mi tego szkoda:tak:
 
Olu ja kupuje body na 74 a nawet 80 z H&M i powiem ci ,że są sam raz;-)..wolę te na 80 bo są lużniejsze i wygodniejsze dla Wikuni..po domku ona chodzi tylko w body i rajstopkach,w pajacykach spi tylko nie nakladam na dzień..Tez mam full ciuszków ktorych nie nalożę bo w sumie nie często gdzieś wychodzimy w gości ale nie bedę jej nakladać w domku bo to nie wygodnie jest siedzieć np w jeansach czy jakis ogrodniczkach...cóż nie potrzebnie kupiłam tyle szmatek hehe...:-)
Megii jak to dobrze,ze nic sie nie stało,,a niby zabawki maja atest:wściekła/y::wściekła/y:...i tak trzeba miec wszedzie oczy..
 
reklama
Olu - nasze body z H&M sa w rozmiarze 68/74 i troche za duze na Julinka wiec caly czas jeszcze wkladamy 62/68. Tutaj nie ma rozmiaru "tylko" 68.
A co do lozeczek podroznych to my kupilismy bebe confort (niestety nie mam zdjecia) i jest bardzo fajne, a teraz moze i nam przez jakis czas posluzy jako kojec.
K@siek - no to dobrze ze powiedzialas bo my tez mamy ten lezaczek i chyba te sama gasiennice (taka z grzechotka), ktora mala uwielbia dziamdziac. Zaraz wszystko posprawdzam!
 
Do góry