reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla mam i naszych skarbow

fajne te wasze foteliki:tak: my też szukamy czegoś dla malutkiej ale chcielibyśmy już taki od 9 do 36 kg czyli do końca, żeby już nie kupować więcej fotelików:baffled:
Ale czekamy jeszcze aż wiktorka zacznie siadać bo na razie nie w głowie jej ta umiejętność:baffled::-p a w tej grupie wagowej nie ma fotelików z pochylanym oparciem:no: a przynajmniej nie spotkałam takich :confused:
 
reklama
jest pochylany, z firmy concord, ale ma taki dziwny system wkładki w środku i tak "klocek" pod spodem się przekłada, żeby "wyprostować" fotelik, nie spodobał nam się
 
Asiu-my kupiliśmy taki tylko do 18 kg bo planujemy następnego bobaska, ale inaczej byśmy poszukali pewnie tak jak Ty 9-36 kg
 
Ja też wolałabym fotelik do 36 kg,ale mówią że jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego....rzeczywiście wśród tych fotelików nie znalazłam nic ciekawego,a dla nas nie ma możliwości żeby fotelik nie był pochylany...więc kupimy napewno taki do 18 kg...
ewan-super jest Tobi,tylko narazie niestety nas na niego nie stać...podobno jeden z bezpieczniejszych fotelików w tej klasie!
ostatnio na Allegro oglądalam firmy Ramatti,kosztuje niecałe 400 zł,spełnia wszystkie wymogi,oglądałam crasch testy na ich stronce, bardzo mi sie fotelik spodobał...tylko najpierw muszę małego przymierzyc do niego w sklepie i wszystko sprawdzić,dopiero zamówię na Allegro...bo Maxi Cosi Cabrio który mamy od0 do 13 kg jest fajny,ale jak na mój gust to trochę za wąski,Oliwier już się ledwo mieści i nie wyobrażam sobie jak miałby w nim jeździć do osiągnięcia górnej wagi! Także my kupujemy jeszcze w tym miesiącu,tylko maż wróci ze szkolenia...
 
My mamy fotelik Safety Baby 0-18 kg i jest pochylany. Dostaliśmy go od znajomych, wieć nie wybrzydzam.Tylko jak na moje jest "brzydki" wizualnie.
Pierwszy nasz fotelik również był z tej firmy i sprawdził się rewelacyjnie.
Mam nadzieję, że wraz z zmianą samochodu namówię męża również na zakup nowego fotelika dla Tulki
 
Ewan a czy ma ten fotelik regulowane oparcie?Chodzi mi o to czy może dziecko w nim być na półleżąco bo Nadia jescze nie siedzi.Ile kosztował??
 
kaja25-on jest tak na pół leżąco, mój mały też sam nie siedzi, ale widać, że mu jest bardzo wygodnie, nie garbi się tak mocno jak to było w foteliku do 13 kg, spał całą drogę z Białegostoku czyli godzinę i wyglądał na szczęśliwgo. Wiesz, do tego pochylenia co jest oglądając fotelin "na ziemi" trzeba dodać lekkie pochylenie siedzenia w aucie także wychodzi całkiem wygodna pozycja.
Aha, fajna sprawa, kiedy w sklepie można taki fotelik sprawdzić jak wygląda na prawdziwym siedzeniu samochodowym, ja tak zrobiłam, wsadziłam do tego małego i stwierdziliśmy, że jest ok.
co do ceny to spora ale taniej niż na allegro, nie ma ich używanych bo to nowość
Calineczka Artyku
 
Ewan super ten Tobi!!! My tez sie nad nim zastanawialismy ale cena nas troche nie przekonala!!! Ale ogolnie super, rewelacja!!!
Co do tych fotelikow do 36 kg to tak jak u Ewan nie zdecydowalismy sie bo nie znalezlismy takiego ktory by nam sie spodobal!!!

Ale za to kupilam Allankowi te gumowe puzzle bo na naszych kafelkach to raz ze za twardo a dwa, ze sie slizga!!! teraz jest i kolorowo a maly ma radoche!!!
 
reklama
Super pomysł Kreciku z tymi puzzlami:tak: . A drugie zdjęcie, na którym Allanek się podpiera normalnie mnie powaliło:tak: :-)
 
Do góry