reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla mam i naszych skarbow

Ja jade dzisiaj na zakupowe szalenstwo;-) :-) Maz mnie sama puscil, biedaczek nie wie co zrobil:-D
A te kregle super sa, ale cena wyzsza niz u Krecika w Niemczech, bo jak mnie pamiec nie myli to ona dala nie cale 10 euro. :szok:
 
reklama
Dziewczynki , poniewaz moj synus w kombinezonie albo inaczej grubo ubrany nie miescil sie juz wygodnie do MaxiCosi, to kupilismy mu dzisiaj za kase ktora dostal na chrzest, nowy fotelik od 9 do 18kg od firmy Römer!!!
Oto nasz zakup,narazie tylko fotka z internetu ale jak zrobie Allankowi w nim zdjecia to tez wam pokaze!!! Normalnie czuje sie jak krol, a jak ma wygodnie!!!!
 
suuper ten tron Allankowy,duzo zapłaciłas Kreciku? My mamy ten sam problem i szukamy czegos funcjonalnego i wygodnego...czy ten Romer ma regulacje oparcia,mozna go obracać do 180 stopni? Jakie ma funkcje?
 
Olu nie wiem znowu czy link wejdzie ale jak nie to poszukaj na polskich stronach opisu do tego fotelika! Nazywa sie "roemer ts king plus"
My mielismy dzis okazje kupic ten fotelik za 159 euro a normalna cena u nas to 190!
Tutaj link
Pasa
 
Olu ja jeszcze poprostu dokladnie nie znam funkcji tego fotelika, tyle ze maly w nim siedzial w sklepie i mozna go troche przesunac tak w przod ze dziecko nie siedzi prosto tylko tak pol-lezaco-siedzaco!!!
Roemer
 
mi też ten fotelik sie spodobał, wczoraj właśnie go znalazłam w necie, ale musze w jakimś centrum pomacać inne i przymierzyć do auta
Kreciku-fajowy fotelik, panisko Allanek ma super samochodowy tron!
 
reklama
Do góry