reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla mam i naszych skarbow

Własnie do takiej huśtawki się przymierzamy,dzieki asiu z!Tylko który kolorek wybrać? Heh,,,a teściowa już wygranej nie ma,wszystko poszlo na długi i zakupy na święta chyba...ale maluchowi cos skapnęło,kupiła tez nosidełko to i dla mamusi pośrednio coś się dostało,hihi!
 
reklama
Martuś,prawdziwa kobieta;-)
Ale i tak fajnie się zachowała,że o Olisiu pomyślała!Moja by pewnie młodszemu synkowi tylko coś odpaliła a resztę na koncie zakisiła na budowę domku letniskowego na działce:wściekła/y:
 
Ale w sumie naszej księżniczce niewiele do szczęsciea potrzeba-Mario kupił jej kolejnego helowego balona i normalnie ubaw po pachy!!!Cały czas go za sobą ciąga!:tak:
 
Super ten kojec:-)..Olu jesli pozwolisz to tez taki zamowie bo naparwde mi sie podoba bardzo..:tak:
Chustawka tez jest ekstra fajnie,ze ma pozycje na pol lezaca..:tak:
kurcze chyba tira bedziemy musieli wziasc jak tyle rzczy kupimy,jak to przewiesc takim malym autem hehe:szok::szok:
 
WIKI,oczywiscie zamawiaj kochana,tylko to pudło z kojcem jest super wielkie,lepiej jak dostaniesz to nadaj poczta do Norwegii bo bez kitu się nie zabierzecie!
 
reklama
no to napewno nie damy rady sie zabrac,kurcze faktycznie to sie moze nie oplacac bo za glupie mleko mama zaplacila 40zl:szok: to co dopiero takie ogormne ciezkie paczki....kurcze takie fajne sa te wszystkie rzeczy,musze cos wymyslec..moze bagaznik dachowy kupimy o to jest mysl..hehe:tak::tak:
 
Do góry