reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla mam i naszych skarbow

a my dzis kupilismy małej huśtawkę w prezencie od dziadków. Dostaliśmy kasę i mieliśmy kupić co chcemy a że krzesełko do karmienia kupujemy my wiec od dziadków dostanie bujawke:)))ciekawe czy bedzie jej się podobała-bo na rękach jak ją bujam to aż piszczy z radości.
 
reklama
Asiu ja mysle ze piszczec malutka dopiero bedzie na tej hustawce:tak: :-) Super prezent:tak:
Wiki jeszcze raz, superowa mala geisza z Wiktorki:tak: :-)
 
Martag mam nadzieję że tak będzie i że nie wywalimy pieniędzy w błoto-zawsze sie pocieszam że będzie dla drugiego jak ta mała siksa nie będzie chciała:)Przymierzamy sie też do kupna fotelika samochodowego bo w tym juz jej ciasno ale jeszcze nie ma odpowiedniej wagi do tych wiekszych:(((
 
kaju mysle ze lepiej kupić jakis dobry używany niz nowy ale badziewiaski. Oczywiście ważne żeby nie był zbyt zużyty tzn pasy dobrze trzymaly no i gąbka czy steropian nie były połamane-to jest najważniejsze
 
My tez juz od jakiegos czasu sie przymierzamy do fotelika i juz wiem na pewno ze kupie taki 3 w jednym, pozniej wkleje fote, albo linka. Bo tam sa nakladki i te foteliki sa do 11 funtow czyli jakies 45 kg, to maly juz bedzie mial na dluuugo. Lepiej teraz zaplacic troche wiecej, niz za rok czy 2 znowu kupowac:tak: :-)
 
Martag,fajowe te foteliki,buuu,u nas takich nie ma:-(
Nam w Maxi Cosi Cabrio tez już w kurtce czy kombinezonie ciasno,ale musimy poczekać na osiągnięcie odpowiedniej wagi no i na porządne siedzenie,bo te drugie foteliki sa juz dla siedzących szkrabów...
Asiu z,napisz koniecznie jaką huśtawkę macie,my tez bardzo chcemy ale nie możemy sie zdecydować....wszystkie firmówki np Fisher Price są tylko do 11 kg,Oliś ma już 8,5 więc chyba się nie opłaca takiej kupować?
To jest coś takiego...
JEDYNA NA ALLEGRO-HUSTAWKA RAINFOREST-NOWOSC !!! (146530741) - Aukcje internetowe Allegro

Huśtawka Kubusia Puchatka (146687692) - Aukcje internetowe Allegro

Huśtawka FLUTTERBYE z ptaszkami - Fisher Price (148933296) - Aukcje internetowe Allegro

A może masz taką nastelażu dużym dla dzieci do 20 kg? napisz coś więcej proszę!
 
reklama
Do góry