reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zakupy dla mam i naszych skarbow

reklama
Extra ten kojec:tak:
Plu ja jak bym kupowala hustawke, to juz dla takich wiekszych dzieci, bo na tym malym to juz za dlugo nie posiedzi:tak:
 
Olu te huśtawki sa bardzo fajne ale kurcze naprawde nasze szkraby tak rosna i tyja,ze 11kg to nim sie obejrzymy beda miały:szok:...kiedys wkleilas link z huśtawka do 30kg taka na stelazu no,ale na takiej huśtawce to beda mogly sie bujac bardzo dlugo:tak:..kucze sama niew iem jesli ktos ma kase to spoko mozna kupic ta do 11kg bo jest bajerancka:-)..myślę,ze nie ma sensu Olu kupowac takich huśtawek do 11kg..no,ale to jest moje zdanie;-)
 
Oleńko takie huśtawki są super ale jak byliśmy w sklepie i je oglądałam to mała max miesiąc i by z niej wyrosła, my kupiliśmy na stelażu już taką większą ale jest przeznaczona także dla dzieci które same jeszcze nie siedzą, spróbuję wkleić linka ale nie wiem czy sie uda bo po awarii kompa nie wszystko na bb jeszcze dziala mi jak trzebahttp://www.allegro.pl/item146471172_2o2_super_hustawka_dla_dziecka_hustawki_wys_24h.html
 
Ola - super prezent od tesciowej, ona teraz po tej wygranej to codziennie moglaby wam cos potrzebnego sprezentowac:tak:
A mozesz sprawdzic rozmiary kojca? Bo tez sie zastanawialam, ale my mamy lozeczko podrozne, ktore (chyba) tez w funkcji kojca moze funkcjonowac. Tak mi sie przynajmniej wydaje:confused:
 
kojec jest faktycznie świetny, chcielismy kupić głównie żeby był dla małej jak jeździmy do rodziców bo nie ma gdzie spać wtedy no i do zabawy w domku ale nasze warunki mieszkaniowe niestety na to nie pozwalają bo mamy tylko 2 pokoje całe zresztą zawalone i kojec chyba rozkładałabym jej w łazience:))) ale bardzo mi sie podoba. Olu jednak jakiś pożytek z teściowej jest:)))
 
reklama
Do góry