reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla mam i maluszków:)

reklama
Dziewczyny ja też mam pełno obaw co do tego jak sobie dam radę Ale mam nadzieję i bardzo w to wierzę że dam radę To nasze pierwsze dzieciątko Najgorsze to jest to że mieszkam u teściów i już sobie wyobrażam jak teściowa będzie się we wszystko wtrącać Jak ubrać.jak wykąpać itp.Hmm wolałabym aby to moja mama była wtedy przy mnie
 
aninek no niby 13 kg ale np z pościelą już więcej albo jakby trzeba było mi samej przenieść przez kilka schodków np w centrum handlowym to z maluszkiem juz więcej waży:) mój poprzedni wózek był tego typu i sama jego waga to była 16 kg to juz w ogóle.... a na ebayu można bardzo często wózki z Polski spotkać, np ten jest właśnie wysyłany z PL i to za darmo, ja swój poprzedni kupowałam w Polsce i wtedy razem z łózeczkiem i innymi pierdółkami zrobiliśmy dużą paczkę z PL to się opłacało ale teraz na sam wózek to już niebardzo, więc kupimy na ebayu ale z Polski, te angileskie jakoś mnie nie przekonują ani cenowo ani wyglądem:)
 
aninek no niby 13 kg ale np z pościelą już więcej albo jakby trzeba było mi samej przenieść przez kilka schodków np w centrum handlowym to z maluszkiem juz więcej waży:) mój poprzedni wózek był tego typu i sama jego waga to była 16 kg to juz w ogóle.... a na ebayu można bardzo często wózki z Polski spotkać, np ten jest właśnie wysyłany z PL i to za darmo, ja swój poprzedni kupowałam w Polsce i wtedy razem z łózeczkiem i innymi pierdółkami zrobiliśmy dużą paczkę z PL to się opłacało ale teraz na sam wózek to już niebardzo, więc kupimy na ebayu ale z Polski, te angileskie jakoś mnie nie przekonują ani cenowo ani wyglądem:)

Aaaa z Polski - to dlatego mi sie podoba :-) Dzieki bardzo za ten link, teraz mysle ze to bardzo dobry pomysl, jeszcze wysylka za darmo, a tak to ja bym musiala myslec jak ten wozek z Polski przywiezc!
 
Kropka87 jeśli kupujesz używanego quinny buzza to koniecznie sprawdź go na miejscu,tj składanie rozkladanie i hamulec i to po kilka razy bo są naprawdę bardzo awaryjne. Poprawione są te produkowane po styczniu 2011 roku.
 
hehe najpierw musze się dowiedziec, kto tez tam u mnie w brzuchu rezyduje - chłopak czy kobitka - wtedy zaczne robić listę :) na razie naszym priorytetem jest duużżaa szafa :)
 
witam co do wózka to ja mam już kupiony taki The Mamas and Papas Skate review - Pushchair Trader tylko ze kolor fioletowy
ubranek na razie mam tylko kilka :
a.jpgb.jpgc.jpgd.jpge.jpgf.jpg
 
reklama
Do góry