reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla mam i maluszków:)

reklama
Ja wpadłam w wir zakupów, co miesiąc kupuje jakieś rzeczy. Przyszły mi dzisiaj z allegro dwa kombinezoniki jesden taki miziowy baranek w idealnym stanie z mothercare i drugi pluszowy dostałam gratis biały i z przesyłką za 21 zł :) szok

wózek już zakupiony razem zze spacerówką i fotelikiem i wszytskimi akcesoriami

dzisiaj kupiłam

Rożek Śpiworek Kołderka (2580862021) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. do wózka na wiosenne dni jak znalazł pasuje idealnie

Rożek niemowlęcy (2581260413) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Teraz licytuje leżaczek. Kupuje wszystko używane, ale naprawdę jeszcze nie trafiło mi się nie w idealnym stanie :)
 
To i ja się pochwalę.. ruszyłam pomalutku za bodziakami i dzisiaj nic ciekawego mi się w oczy nie rzuciło.. mówię tu oczywiście o sklepach z używanymi ciuchami.. ale za to upolowałam idealne na lato trzy sukienusie firmy hm :-) idealne na lato - tylko pampersiaka założyć i z głowy.. i fajny przewiewny materiał.. no i nie zniszczone wcale a wcale :-) zakochałam się :-D teraz tylko wyprać i wyprasować :-) a bodziaki następnym razem może jakieś ładne będą :-)
sukienusie.jpg

Kropka super te rożki - chyba też muszę się już rozglądać za jakimiś używkami bo w końcu ile ta dzidzia będzie go używała.. nowego chyba się nie opłaca :/ i super że już masz z głowy wózek - chyba najdroższy wydatek za tobą :)
 
Ostatnia edycja:
Caroline kiecki nieziemskie :) To prawda wózek najdroższy, po nim jeszcze łóżeczko z materacykiem i pościel z kołderką i podusią, a reszta to pomału skompletuje... Jej jakbym chciała się już ze wszytskim w 1000 zł zmieścić
 
Poszlam dzis do second handu z nadzieja ze cos upoluje i poprawie sobie humor, bo jakis kiepski dzien dzisiaj i kupilam takie cudo:

P1070932.JPG

sweterek jest zupelnie nowy i dalam za niego 1,50£, tyle tylko, ze jest niebieski a ja nadal nie wiem co mam :rofl2: Moj kochany na pewno stwierdzi, ze dla dziewczynki sie nie nadaje...
 
aninek super sweterek, moim zdaniem pasuje dla dziewczynki i dla chłopczyka :)

ja dużo rzeczy mam po córci, więc czekają mnie trochę mniejsze wydatki. Mam dużo ubranek neutralnych, ale też typowo dziewczęcych, więc jak urodzę synka, to pewnie będzie trzeba trochę chłopięcych kupić. Chociaż ja się śmieję, że nawet jak chłopiec, to w zimie w domu będzie też w różowych śpiochach leżeć:-D
 
Witajcie drogie koleżanki!!!!!

Mam do sprzedania fantastyczne butelki z USA imitujące ssanie z piersi!!!

Dzięki nim obyło sie u nas bez bóli brzuszka,kolek,płaczów-jesli planujesz wyjść,wrócić do pracy-zapraszam-zajrzyj na moją aukcję i zobacz filmiki jak działają te butelki z podwójnym smoczkiem!

Zachęcam,bo zostały mi 3 sztuki nigdy nieużywane,sprzedaję za 1/3 ceny!!!!

bardzo załuję,ze w PL te butelki nie są dostępne,bo są fantastyczne!!!!!
Zapraszam!!!!!!

Przedmioty użytkownika - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Kolezankom z bb udzielę 10% rabatu,prosze tylko po zakończeniu aukcji napisac mi maila,ze jestescie z bb:)
 
Kobietki ja wczoraj upolowałam w ciuchpeksie takie cuda z nexta, że masakra, sweterki, kamizelki itp, obkupiłam małego, jeszcze nie narodzonego i sama sobie kupiłam dużo rzeczy za 100zł...
Aninek faktycznie cudo...
 
reklama
Aninek - słodkie :-)
Milusia ja też dzisiaj wydałam 100 zł :D sobie kupiłam dwie pary spodni - jeansy i dresowe oczywiście ciążowe :) i dla małej pełno.. później może wrzucę kilka fotek cudeniek :-) i jak będziesz miała chwilkę to chwal się co upolowałaś :-)
 
Do góry