reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla mam i maluszków:)

sylvanas- np. persil sensitive nadaje sie do prania tych pierwszych ciuszkow? ja go uzywalam na poczatku ciazy jak wszytskie zapachy mi przeszkadzaly.
 
reklama
natal84 spokojnie, jeśli nie macie problemu z alergią to jak najbardziej... zresztą i tak dzidziuś sam zweryfikuje i pewnie dowiesz się po jakimś czasie co mu pasuje a co nie. U nas np. było tak że do 3 miesiąca synek tolerował każdy proszek i nie było problemu a później się zaczeło... azs ujawniło się dopiero wtedy i teraz to wszystko w domu musi byc prane w jego proszkach, bo jak się przytulał do mnie a nasze ciuchy prałam w zwykłym proszku to zaraz mu sie pogarszała skóra.

Na pewno persil sensitive jest delikatniejszy od Loveli, bo lovela ma mnóstwo substancji zapachowych.
 
natal ja prałam ciuszki synka w persil sensitive (u nas nazywa sie non bio) i uwielbiam ten zapach, płynu do płukania też persila używałam, nie było uczuleń ani nic:tak:używałam także płynu do płykania fairy dla dzieci, nie wiem czy u ciebie tez jest. Teraz tez kupie persila a potem pewnie z fairy będę na przemian prać:))


jeju dziewczyny te wszyyystkie ciuszki takie cudne, piękne, normalnie tylko patrzeć jak nasze dzieciątka będziemy w nie ubierać:-)
 
No proszę jak się pięknie rozwinął wątek zakupowy:-) Wszystko co pokazujecie piękne! Ja podobnie jak Ada, już tylko czekam jak będziemy pokazywać nasze szkraby w tych ubrankach:happy2:

Osobiście pierwsze słyszę, aby płatki mydlane niszczyły pralkę:eek::happy2: Ja używałam przy Nelcii było dobrze. Pralkę do dziś ma moja mama i dalej chodzi;-)

Co do proszków, to moja Nika ma silne ASZ, a mimo to na proszki nie reaguje. Także jak we wszystkim, nie ma reguły:tak:

Termometr polecam wciąż ten BRAUN IRT 4520 - Ceneo.pl . Jak dla mnie niezawodny i mam go już 3 rok:-)

Dla mam, które chcą karmić maluszki tylko piersią polecam nie kupować butelek, co by nie kusiły. Jak dziecko jest na piersi, to nie potrzebuje picia, a podaniem butelki raz, można zakończyć karmienie piersią. Nie każdy maluszek pójdzie na kompromis i jak raz zasmakuje butli, to może odrzucić pierś. Z butli leci samo, a z cycusia trzeba się troszkę namęczyć. Poza tym, w dzisiejszych czasach wszystko mamy w sklepach na wyciągnięcie ręki;-)

Ja mam nawet ciuszki na 50cm. Nauczona doświadczeniem nie kupuję na początek 62cm. Mam nadzieję, że synuś mnie nie zaskoczy:eek::-D


No i zazdroszczę Wam tych kocyków i ręczników z Biedronki:-p:tak:Śliczne są!:-)
 
Zakupilam termometr ten Microlife NC100 w SuperPharm i jestem juz bardzo zadowolona :) potestowalam go sobie. Kosztuje 99,99 w promocji, bo normalna cena byla ponad 140
 
dotka85 dzięki za info w takim razie ja też się przelecę dziś po niego :) Tymbardziej że wszyscy w domku poprzeziębiani więc pewnie będziemy potrzebiwać na już :)
 
reklama
a ja dziś zakupiłam śliczne spodenki i pajacyk Zdjęcie1120.jpgZdjęcie1123.jpg
 
Do góry