reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla mam i maluszków:)

Ja narazie poutykalam rzeczy dla niuni na trzech polkach, reszta ciuszkow jeszcze w reklamowkach czeka az miejsce w szafie sie znajdzie, no i kozaczki ktore upolwoalam tez pokazuje

DSC08112.jpgDSC08115.jpg
 
reklama
dotka85 u mnie tez wszystko powciskane przy pierwszym praniu segregowalam ale dochodzily kolejne i nie bylo gdzie ukladac musze teraz sie tym zajac bo zaczelam pakowanie torby do szpitala wiec musze przygotowac dla malucha cos na wyjscie :)
Świetne te butki :)
 
u nas najlepiej sprawdzała się ta z ikea. Tania, prosta, ma w środku i pod spodem wkłądkę antypoślizgową, łatwa do czyszczenia, nie zajmuje dużo miejsca a synek kąpie się w niej do dziś a ma już 20 miesięcy. Uwielbia ją :). Mamy jeszcze Flexi Bath - tą składaną ale dużo bardziej wolę tą z ikea a tamtą używamy tylko na wyjazdach. :)

Korzystaliśmy też z wiaderka TummyTub ale ciężko dziecku umyć pupę itd. A na początku jak ma mnóstwo fałdek i czasem ciężko wszędzie jest dotrzeć we wszystkie miejsca w normalnej wanience to tam było to po prostu niemożliwe. Braliśmy malucha tam do wymoczenia a później do naszej wanny aby porządnie umyć. Zrezygnowaliśmy po pierwszym tygodniu i właśnie zaopatrzyliśmy się w tamte wanienki Ikea i Flexi Bath :)
 
martinek sliczne ciuszki :) a czapeczki jakie cudeńka :)
sylvanas ja własnie też postawiłam na wanienkę ikea.. jednak dziecko może się w niej dlugo kąpać bo jest uniwersalna.. przeraża mnie to wiaderko jakoś tak więc nigdy bym się chyba nie zdecydowała ;-) a co do wyprofilowanych wanienek to kilka osób mi odradziło bo opinie są takie że dziecko bardzo szybko z niej wyrasta a i tak ktoś musi dziecko asekurować podczas kąpieli mimo że jest ten leżaczek..
januarka ja się właśnie zastanawiam co dla małej na wyjście ze szpitala szykować.. co mama to inna opinia.. jedni twierdzą że jakiś komplecik, inne że bodziaki i na to jakiś dresik a jeszcze inne w śpiochy ubierają bo twierdzą że tak maleństwu wygodnie.. i sama mam dylemat co tu wybrać ;-)
dotka85 pokaźną masz tą szafę i tylko pozazdrościć że masz ogarnięty już ten temat bo u mnie w dalszym ciągu wszystko w kartonach :-)
afja anetka sliczne mebelki i powiem ci że ja bardzo jestem zwolenniczką takich prostych mebelków (bez dodatków bajkowych) bo później nie trzeba na gwałt wymieniać jak juz dziecko podrośnie ;-) także wybór super ;-)
 
No zakupy całą para idą. Wszystkie zakupy super.
Ja w lesie w porównaniu z wami, ale za tydzień zaczynam nadrabiać bo do końca listopada chce mieć wszystko.
Zwłaszcza że w grudniu kurierzy mogą mieć obsuwy a ja tez dużo w necie kupię.
Dotka wpędzasz mnie w kompleksy, imponująca szafa. :-)Ty już w sumie przygotowana jesteś
 
Caroline, Green nie myslcie sobie ze te ciuszki co tam sa w szafie to uprane i wyprasowane co to to nie :) one tylko sa tam polozone i cala reszta rzeczy zeby nie staly w kartonach i reklamowkach zeby nie straszyly :D i tak wiekszosc ciuszkow jeszcze w workach
 
Dotka pieknie wszystko przygotowane, ja w zasadzie tez juz prawie wszystko mam, ale nie tak ladnie poukladane jak u Ciebie, tylko ciuszki w torbie jeszcze na gorze szafy, czesc rzeczy gdzies w pudlach na szafkach, a polowa to w ogole w domu w krakowie jeszcze. Wezme sie za pranie i ukladanie wszystkiego jakos w listopadzie.
Anetka przydalyby mi sie takie mebelki to bym miala gdzie to wszystko poukladac, nie upychac gdzies po katach. Bardzo ladne wybralas!
Martinek sliczne te ciuszki! Najbardziej mi sie podoba bluza z pieskiem i legginsy w paski! A czapeczki bawelniane mam takie same dla Zuzi :-)
 
reklama
2012-10-29 14.45.36-1.jpg2012-10-29 14.46.32-2.jpg

Jesli macie u siebie w miejscie sklepy TK Maxx to polecam tam rzeczy dla maluszków...całe wielkie komplety z kocykami , sliniaczkami itd wszystko w tych samych kolorkach...

dotka...no naprawde zestresowala mnie ta twoja szafa..u mnie wszystko w kartonach ...dopiero 5 listopada remont;/
 
Do góry