reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla mam i maluszków:)

januarka jakie pieknosci!!! Najbardziej podobaja mi sie te ubranka z koteczkami :-) i czapeczek masz tyle, podziel sie, bo mi brakuje. Buciki z futerkiem przeslodkie.
 
reklama
JA czapeczke kupilam tylko jedna, reszte dostalam, znajoma urodzila rowniez w styczniu tego roku tez ma synka wiec wszystkie mi dala, oczywscie jesli bedzie miala kiedys drugie malenstwo to jej zwroce i dodam cos od siebie, wiekszosc rzeczy mam od niej niektore sami kupilismy, no i moja mama troszke przyszalala ale co tam wkoncu to jej pierwszy wnuk :) A te buciczki wlasnie zakupila mi na wycieczce w Zakopanym, rpsoto z gor, wprawdzie gdzies na roczek dopiero beda dobre, ale urocze :)
 
januarka no widac ze styl zakopianski, bardzo fajne i cieplusie, ja ostatnim razem jak bylam z moim F w Zakopanym (on pierwszy raz oczywiscie) to tez sobie przywiozlam papucie dla mnie z tym owczym futerkiem i sa rewelacyjne.

Moje drogie przedstawiam Wam zakupowe szalenstwo mojego mezczyzny z wczoraj:

P1080330 (480x640).jpgP1080332 (480x640).jpgP1080333 (640x575).jpg
P1080334 (640x480).jpgP1080335 (640x480).jpg
P1080336 (480x640).jpg

Oczywiscie sie rozplywalam wczoraj nad tymi wszystkymi ciuszkami, zwlaszcza tymi z serii Mummy&Daddy :-D, ale jednak odbiera mi przyjemnosc kupowania, wiec za kare jak jadl ten swoj makaron zaczelam mu tlumaczyc na jakiej zasadzie dziala aspirator Frida hahaha.
 
aninek ale cudenka :) Jej dla dziewczynek to taki wybor na kazdym kroku, ja sie ciesze, ze mialam od kogo dostac sporo tych ciuszkow bo co wchodze na zakupy i widze wsztko dla dziewczynek to mnie trafia taki wybor i takie cudenka sliczne :) a dla chlopcow jak jest to drogie, albo w wiekszosci nisc specjalnego.
No ma facet gust trzeba przyznac :) Widac, ze bedzie corunia tatunia :)

elisse
no tak ja juz nie zakupuje tych najmnijszych rozmiarow te na zdieciach to wiekszosc 56/62 teraz jak widze cos ladnego to glownie juz po 3 miesiacu kupuje, ia mamie tez zapowiedzialam, ze jak szaleje to juz troche wieksze bo sporo dostalam wiec niema potrzeby az tyle tych najmniejszych kupowac :)
 
Januarka śliczne ciuszki :))). A body z Kubusiem Puchatkiem też mam w swojej kolekcji :p.
Aninek to masz chyba nietypowego mężczyznę- nie dość, że gust ma dobry, bo ubranka świetne, to jeszcze chce mu się kupować ;). Jakoś z moich znajomych żaden mężczyzna nie kupował ciuszków ;). Mój już uważa, że wystarczy, choć brakuje nam śpiochów, pajacyków, kaftaników, sweterków... ;)))
 
reklama
Dziewczyny ja sie pochwale moimi dzisiejszymi zdobyczami, bo skoro moj facet ostatnio zaszalal to teraz moja kolej :-)

P1080337 (480x640).jpgP1080338 (480x640).jpgP1080339 (480x640).jpgP1080342 (480x640).jpg

Co myslicie o tym lezaczku? Ja nie moglam sie zdecydowac czy go brac czy nie, oczywiscie znow robilam zakupy w second handzie, za wszystko zaplacilam ok 15£, w tym lezaczek za 4,5£. Nie jest zniszczony, wibracje dzialaja, swiatelka i muzyczka tez, tylko jest troche przybrudzony, ale mysle ze pranie wystarczy.

Poza tym musze juz zrobic przeglad tych ciuszkow, bo tak kupujemy co nam sie podoba, no i wiekszosc jest na 0-3, troche 3-6, mysle ze brakuje nam takich calkiem malutkich.

Monika co do mojego mezczyzny, no to ponoc Wlosi slyna z upodobania do mody :-D
 
Ostatnia edycja:
Do góry