reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla mam i maluszków:)

a to moj dzisiejszy zakup:-) 008.jpg
 
reklama
Kurcze jeszcze po poludniu zaraz po wrzuceniu sprawdzalam i focie byly widoczne, a teraz sama nie widze tylko jeden kocyk :/ Dzisiaj juz zmeczona jestem ale jutro wrzuce jeszcze raz nie wiem co sie stalo :/

Alicja32 bardzo ladny rozek :)
 
Alicja śliczny rożek :).
Januarka ja widzę tylko te spodenki- śliczne :))).

Ja chyba muszę porobić zdjęcia wszystkim rzeczom, bo sporo tego mam, a zdjęć tylko kilka pokazałam ;).
 
Juz wrzucam wiecej i z gory przepraszam ale wrzuce po kilka razy bo niechce aby jak wczoraj nie wyswietlily sie moze za duzo naraz wrzucilam ;)

DSC_0016.jpg
 

Załączniki

  • DSC_0014.jpg
    DSC_0014.jpg
    19,3 KB · Wyświetleń: 55
DSC_0017.jpgDSC_0018.jpgDSC_0019.jpgDSC_0020.jpgDSC_0021.jpgDSC_0022.jpgZobacz załącznik 504284

No mam nadzieje ze tym razem widac wszystkie :) to tylko garstka wybranych,troche dostalismy troche kupilismy, mamy tego chyba 10 razy tyle, wiec wszystkiego nie zdolam wrzucic, ale te bardziej wyjsciowe i ladniejsze bede na bierzaco dodawac :)DSC_0033.jpg
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry