reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla mam i maluszków:)

reklama
niebieska, to już na kilka miesięcy zakupy ubrankowe masz praktycznie z głowy. najwyżej kilka pojedynczych rzeczy dokupić i już.

ja z tych termometrów jeszcze chyba kaczuszkę widziałam, też bardzo fajny.
 
niebieskaa81 wow ale zaszalałaś Śliczne te ciuszki Nie wspomnę jaki wypasiony sprzęcik
aninek bluzeczki superowe
cluue kombinezonik przesłodki
columbina termometr bajka
 
Kurcze dziewczyny czemu ja tutaj nie zagladalam wczesniej, jakie te wasze ciuszki wszysrkie sliczne :)
U nas tez juz sie nazbieralo, oczywiscie w roznych rozmiarach bo sporo dostalam, wiec nie wrzuce wszystkich bo forum nie mialoby konca, ale te ktore najbardziej mi sie podobaja bardziej wyjsciowe lada moment zarzuce ide brac sie za robienie zdiec :) ;p

Wczoraj przypadkiem przechodzac obok taniego ciucha upolowalam wogole nie zniszczone takie cudenko :) Nie moglam sie oprzec i nie kupic :)





DSC_0012.jpg
 

Załączniki

  • DSC_0013.jpg
    DSC_0013.jpg
    30,2 KB · Wyświetleń: 39
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry