reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy dla maluszka :)

reklama
1505400374-aaaaaa.jpeg

A co myślicie o takiej wanience??


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dla małego szkraba fajna ale chyba za 3 miesiące m8glaby być za płytka

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

No właśnie niby czytałam ze zdejmuje się to w środku i jak już dziecko siada to tak się go myje. Do 11 kg jest ta wanienka.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
A to zmienia postać rzeczy bo tak jakaś taka plytka mi się wydała

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
to powiedz mężowi żeby on z niej korzystał [emoji14] Taka gąbka nie jest dobra dla dorosłych co dopiero dla noworodka
Mój maz moze z raz wykapie mała ale to i tak ja ją bede trzymała wiec mysle ze mie bedzie się upierał na tą gabke ;) a nie chcialam się z nim kłócić :)

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja to liczę na to, że jak mąż nie będzie miał akurat nocek to on przejmie kąpiel Małej [emoji6].

Dziś przypadkiem weszłam do lumpka, którego mijałam już kilkadziesiąt razy, a jakoś nigdy nie zwróciłam na niego uwagi [emoji6] i za 15 zł nakupowałam:
1505410466-aaaaaa.jpeg
1505410482-aaaaaa.jpeg

Muszę kupić mikołajową czapkę w takim malutkim rozmiarze i w tym czerwonym pajacu będzie zdjęcie do kalendarza dla dziadków [emoji16][emoji16]
 
reklama
Do góry