reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy dla maluszka :)

reklama
@Marti92 pieluszka tetrowa na spód i na to dziecko [emoji6]. Dzięki temu się nie ślizga [emoji6] (choć np. ta wanienka z Ikei ma antypoślizgowe paski [emoji6]).
Ja myślę, że ewentualnie będziemy używać gazików do mycia, albo takich gotowych myjek właśnie z tetry [emoji6], można je normalnie prać z ciuszkami dziecięcymi. Dziecko się jakoś strasznie nie brudzi, żeby je trzeba było szorować nie wiadomo jak bardzo [emoji16][emoji16].
Gdy już trochę podrośnie i zacznie się taplać w błocie to co innego [emoji6]

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Marti92 pieluszka tetrowa na spód i na to dziecko [emoji6]. Dzięki temu się nie ślizga [emoji6] (choć np. ta wanienka z Ikei ma antypoślizgowe paski [emoji6]).
Ja myślę, że ewentualnie będziemy używać gazików do mycia, albo takich gotowych myjek właśnie z tetry [emoji6], można je normalnie prać z ciuszkami dziecięcymi. Dziecko się jakoś strasznie nie brudzi, żeby je trzeba było szorować nie wiadomo jak bardzo [emoji16][emoji16].
Gdy już trochę podrośnie i zacznie się taplać w błocie to co innego [emoji6]

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
No właśnie,racja. Później będziemy szorować maluchy :D ja waśnie tez ta z ikei będę mieć ale to i tak chyba można pieluszkę położyć ?
 
reklama
Można ręka myć a można pieluszką ja myłam pielucha
Ja mam zamiar myc reką ;) maz chcial tylko ta gabke do wanienki jako wkladke zeby dziecko polozyc na tym . Nie bedziemy myc gabką dziecka ;) ja mam zamiar jak juz tak bardzo chce klasc na gabce dziecko klasc na to pieluszkę i potem to wyparzac ;)

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry