reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy dla maluszka :)

1502695047-aaaaaa.jpeg
1502695052-aaaaaa.jpeg
1502695058-aaaaaa.jpeg
1502695061-aaaaaa.jpeg

Mam to samo
 
reklama
Moim ostatnim zakupem związanym z moim maleństwem była pościel "w żyrafy" :) . Wybór odpowiedniej pościeli to ważna sprawa, ponieważ chodzi o komfort naszego dziecka. Ja pościel zamówiłam z internetu, a konkretnie ze stronki https://lilitup.pl/posciel-dla-niemowlat/ . Wysoka jakość produktów i cenowo też jest w porządku, polecam! :)
 
Mam pytanie do mam które juz mają starszych chłopców.
Może to głupie pytanie ale zastanawiam się nad tym od kilku dni. Czy zakladalyscie maluszka rajstopy? Bo przecież rodzic będę w grudniu więc coś pod spodenki by się przydało. Ale jakoś nie umiem sobie wyobrazić chłopca w rajstopach [emoji23]
To taki mój dylemat na ostatnich zakupach.

m3sx3e3k25iia4nv.png
 
Mam pytanie do mam które juz mają starszych chłopców.
Może to głupie pytanie ale zastanawiam się nad tym od kilku dni. Czy zakladalyscie maluszka rajstopy? Bo przecież rodzic będę w grudniu więc coś pod spodenki by się przydało. Ale jakoś nie umiem sobie wyobrazić chłopca w rajstopach [emoji23]
To taki mój dylemat na ostatnich zakupach.

m3sx3e3k25iia4nv.png
Nie wiem jak z takim noworodkiem ale obowiązkowo ;) mój maks do tej pory zimą w rajtuzkach chodzi .
 
reklama
Do góry