reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy dla maluszka :)

reklama
Znalazłam ten wątek zakupowy, wiec zapytam tutaj... jaki termometr będzie najlepszy dla noworodka? Na początek zacząć od zwykłego elektrycznego z elastyczną końcówką? Czy może zainwestować w ten na podczerwień, chociaż opinie o nim są różne?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Znalazłam ten wątek zakupowy, wiec zapytam tutaj... jaki termometr będzie najlepszy dla noworodka? Na początek zacząć od zwykłego elektrycznego z elastyczną końcówką? Czy może zainwestować w ten na podczerwień, chociaż opinie o nim są różne?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Ja mam obydwa. U maluszków zalecają na początku mierzyć temperaturę w pupie i do tego ten termometr z miękką końcówką jest najlepszy. Tym na podczerwień można zmierzyć dodatkowo temperature wody w wannnie czy mleka w butelce.
 
Ja mam obydwa. U maluszków zalecają na początku mierzyć temperaturę w pupie i do tego ten termometr z miękką końcówką jest najlepszy. Tym na podczerwień można zmierzyć dodatkowo temperature wody w wannnie czy mleka w butelce.
Wydaje mi się, że najsensowniej będzie kupić taki zwykły elektryczny na początek, a później w razie potrzeby dokupić ten na podczerwień... :-)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
IMG_3941.JPG
IMG_3943.JPG
W koncu kupiłam te ciuszki w chmurki dla moich maluszków :) i dla siebie bieliznę i powiem,ze staniki do karmienia bardzo fajna jakość i ładne,za ta cenę dwa to nigdzie nie znajdę,ale za to z rozmiarówka majtkowa to nie trafiłam :D bo kupiłam M a są jak jakies XL :errr: a chciałam do kompletu, ale myślałam S to niee kupię sobie wygodne M :oo:
 

Załączniki

  • IMG_3941.JPG
    IMG_3941.JPG
    755,6 KB · Wyświetleń: 650
  • IMG_3943.JPG
    IMG_3943.JPG
    812,7 KB · Wyświetleń: 641
Zobacz załącznik 823955 Zobacz załącznik 823956 W koncu kupiłam te ciuszki w chmurki dla moich maluszków :) i dla siebie bieliznę i powiem,ze staniki do karmienia bardzo fajna jakość i ładne,za ta cenę dwa to nigdzie nie znajdę,ale za to z rozmiarówka majtkowa to nie trafiłam :D bo kupiłam M a są jak jakies XL :errr: a chciałam do kompletu, ale myślałam S to niee kupię sobie wygodne M :oo:
Ja tam zawsze kupuje przynajmniej roZmiar mniej, niż normalnie noszę :-) stanik tez kupiłam i miseczki są trochę większe, ale koleżanka mi poradziła żebym kupiła większy, bo pewnie jeszcze urosną i trzeba mieć miejsce na wkładki laktacyjne, wiec powinno być ok :-) ja się skusiłam na sweterek, pajaca i pościel, jakościowo wydaje się naprawdę super :-)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja mam obydwa. U maluszków zalecają na początku mierzyć temperaturę w pupie i do tego ten termometr z miękką końcówką jest najlepszy. Tym na podczerwień można zmierzyć dodatkowo temperature wody w wannnie czy mleka w butelce.
U nas polozna mowila ze do mierzenia temp w pupie najlepszy stara oprawdowa rteciowka.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry