reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy dla maluszka :)

reklama
Ja znowu zrobilam zamówienie w smyku internetowe :D zaoszczedzilam 50.49zl ha ha :D bo wszystko na stronie tańsze niż stacjonarnie

p19uflw1nv024jhl.png
pochwal sie co zamówilas
 
Czyli na początek wystarczy rożek?I czy na początku takie maleństwo śpi w rożku czy jak?Może wyda się Wam głupie to pytanie,ale to moje pierwsze dziecko i boje się,że coś zrobię nie tak czy czegoś nie kupię.
 
Mój Tobiasz uwielbiał rożek na noc przez pierwszy miesiąc. W dzień nie było potrzeby go używać

Napisane na HUAWEI P7-L10 w aplikacji Forum BabyBoom
 
różnie mamy dają spać takie maleństwa . Ale prawda jest taka ,że taki maluszek czuje się bezpieczniej jak jest taki "otulony" więc może spać w rożku,otulaczu lub w tym ostatnio słynnym kokonie :)
 
Wlasnie ja tez w tym rozkowym (i nie tylko )temacie zielona. Ja wczoraj kupiłam w Ikea podusie i kołderki.Widzę,ze to nie ma reguły,ale jeśli rożek to jaki,jaki materiał i jak to się używa?:D
 
Rożek bawełniany są wiązane lub zapinane na rzep. Kiedyś widziałam z usztywnieniem na plecki ja mam całkowicie miękki. - To wiem ,ale czy zimą rożek i kołderka tego już Ci nie powiem sama mam obawy choć to moje 2 dziecko będzie.Tylko chłopca rodziłam wiosną i mniej strachu miałam.
 
reklama
Ja właśnie zastanawiałam się nad woombie. Chrześniak spał w tym jak zabity ^^ A jak będzie zimno to Go dodatkowow ciach kołderką. Hihihi :) No nic wyjdzie w praniu. Rożek i tak do szpitala muszę jakiś mieć. Dziękuję za opinie :*
 
Do góry