reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy dla maluszka :)

15zl +7zl wysyłka

p19uflw1nv024jhl.png
To ja biorę [emoji16]

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Super ciuszki :). Ja dopiero 31 lipca sie dowiem kto tam siedzi w brzuszku tak więc musze sie troche powstrzymywać z zakupami ale już mamy z pare par skarpetek, pajacyk, i komplet body ze spodenkami i śliniaczek . Nawet laktator już mam bo kolezanka miała ale nie używała i dostałam w spadku . Ogólnie to mieszkam w Anglii a tu wiadomo tyle pięknych i tanich stosunkowo rzeczy dla maluszków wiec jak tylko sie dowiem co bedzie to matka zaszaleje a co mi tam
 
No to moje dzisiejsze łupy :-)
1499089812-aaaaaa.jpeg
1499089818-aaaaaa.jpeg



Dziewczyny to jest moja pierwsza sukienka w tak małym rozmiarze ;-)

( znalazłam body w reserved 2 sztuki za 9,99 [emoji12] )
Jak patrzę na takie śliczny sukienki to płakać mi się chce, że nie będę mogła kupić takich [emoji29] bardzo zazdroszczę dziewczynek w brzuchu [emoji4]

m3sx3e3k25iia4nv.png
 
Jak patrzę na takie śliczny sukienki to płakać mi się chce, że nie będę mogła kupić takich [emoji29] bardzo zazdroszczę dziewczynek w brzuchu [emoji4]

m3sx3e3k25iia4nv.png
Kochana , młodych mężczyzn też można fajnie ubierać

To tylko kilka ubrań losowo wyjetych czekających na mojego syna aż podrośnie


1499153990-aaaaaa.jpeg
1499153996-aaaaaa.jpeg
 
reklama
Do góry