reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla maluszka, przydatne adresy i nie tylko

Kupiłam dziś maluszkom ''KRONIKA NASZEGO DZIECKA-od niemowlaka do przedszkolaka''. Każdemu osobną książkę. Zapisuje się w niej ważne wydarzenia dziecka i wkleja zdjęcia z różnych etapów życia. Super pamiątka na przyszłość.
 
reklama
kicia-ja mam łóżeczko z Arti i jak na razie jestem zadowolona:-)

dorris-ja mam MOJE PIERWSZE 5 LAT -i też jest super:-)

A ja dzisiaj byłam w Poznaniu i kupiłam Julce w H&M buciki różowe do tego opaske różową i sweterek.:-)Bo dzisiaj Julka ma imieniny:tak:
Dziewczyny jeśli wasze Juleczki mają dziś imieniny to życze im wszystkiego najlepszego i posyłam całuski;-):-)
 
Oooo - wszystkim Juleczkom buziaki!!!
Średnio mam pomysł na prezent gwiazdkowy.
Może huśtawka? Taka z zabawkami?
Mata była strzałem w dziesiątkę.
 
Welonka bujane musi byc fajne.:tak: No to ide szukac jakiegos fajnego. Bo za tydzien do Polski. A kolka sie przydaja ?

Doris milego uzupelniania:tak:

Kupilismy wczoraj mlodej sanki wariaci poszli o 20 wieczorem na snieg.

Juleczkom sto lat.
 
Ostatnia edycja:
Aniach - ja bym wybrała Fisher-price.
Jak już pisałam ja mam tą i jestem b zadowolona:

FISHER PRICE K4562 MATA EDUKACYJNA RAINFOREST (493534173) - Aukcje internetowe Allegro

my też ją mamy i jest super:tak::tak:
nie wiem jak u ciebie anaklim, ale u mnie (a raczej u oli) furorę robi "młynek" z papugą:-D:-D

anaich- spośród tych dwóch, druga fajniejsza:tak:

doriss- faktyczne fajna sprawa, ale dla kogoś systematycznego:-D:-D jak moja starsza córa jeszcze w brzuszku była, kupiłam taką kronikę i... wstyd przyznać, ale do dnia dzisieszego leży niewypełniona:-p

moja jula choc nie dzis obchodzi imieniny, to i tak dzięuje:-p
 
Aniach- zdecydowanie wybrałabym Fishera, te maty są przepiękne i na pewno bardzo funkcjonalne:tak:

ja jeszcze nie tknęłam kroniki Mii tzn nie zaczęłam jej wypełniać, ale mam już kolekcję fotek i gadżetów typu bransoletki ze szpitala, itp...
Kiedyś usiądę, opiszę wszystko i powkladam fotki do albumu z pierwszych 3 miesięcy życia małej... niedawno odebrałam zdjęcia wyszło 309:-)

A ja dzisiaj też zakupiłam matę edukacyjną... tylko nie moglam się długo zdecydować jaką... osiołkowi w żłoby dano...ale nie padłam:-p dojdzie w poniedziałek pewnie:-)
 
Sanya i na jaka sie w koncu zdecydowalas?

Ja zaczynam wyprzedaz rzeczy po Gabrysce bo juz sypialnia wyglada jak skladzik. :crazy: I trzeba pozbyc sie czesci zabawek zeby miec miejsce na nowe;-)
 
reklama
Do góry