reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla maluszka, przydatne adresy i nie tylko

reklama
Sanya - fajnie że będziesz miała już mate .

Karina - im dłużej patrze na ten fotelik tym bardziej mi się podoba , zastanawiam się nad nim bo jezdzimy w cholernie długie trasy a Szymek lubi maxi cosi ale przez jakieś dwie godziny , chyba jest mu w nim niezbyt wygodnie . Zreszta rośnie skubaniutki szybko i zaraz to nosidło będzie za ciasne i chyba poprosze kolege żeby mi wysłał .
FOTELIK EDDIE BAUER 3 W 1 DELUXE od 2,5 kg do45kg (501229653) - Aukcje internetowe Allegro
Polska jaki to bogaty kraj he he trzy foteliki zwykle mamy a jakoś w stanach jeden wystarczy
 
Aniam - zaciekawił mnie ten fotelik. Sashimi stopy ma już za fotelikiem i coś mi się wydaje, że jeszcze miesiąc, dwa i bye, bye śliczniutki...
 
Aniam - no wlasnie, Polska kraj absurdow... ja musze niedlugo zamowic ten fotelik, znajomi w Stanach mowia ze tam te foteliki sa bardzo popularne i maja b dobre opinie - moja kolezanka ma te wlasnie foteliki dla swoich dzieci tylko starsze modele. Zreszta pytalam tez ludzi, ktorzy kupili te foteliki z Allegro -wsyzscy sa zadowoleni. Wiec warto kupic taki uniwersalny fotelik przy 2 dzieci.

Slyszalyscie o tym:
Cytat z jakiejś francuskiej gazety:

"Polska. Oto znajdujemy się w świecie absurdu. Kraj, w którym co piąty mieszkaniec stracił życie w czasie drugiej wojny światowej, którego 1/5 narodu żyje poza granicami kraju i w którym co 3 mieszkaniec ma 20lat. Kraj, który ma dwa razy więcej studentów niż Francja, a inżynier zarabia tu mniej niż przeciętny robotnik. Kraj, gdzie człowiek wydaje dwa razy więcej niż zarabia, gdzie przeciętna pensja nie przekracza ceny (!) trzech par dobrych butów, gdzie jednocześnie nie ma biedy a obcy kapitał się pcha drzwiami i oknami. Kraj, w którym cena samochodu równa się trzyletnim zarobkom, a mimo to trudno znaleźć miejsce na parkingu. Kraj, w którym rządzą byli socjaliści, w którym święta kościelne są dniami wolnymi od pracy (!) Cudzoziemiec musi zrezygnować tu z jakiejkolwiek
logiki, jeśli nie chce stracić gruntu pod nogami. Dziwny kraj, w którym z kelnerem można porozmawiać po angielsku, z kucharzem po francusku, ekspedientem po niemiecku a ministrem lub jakimkolwiek urzędnikiem państwowym tylko za pośrednictwem tłumacza. Polacy..! Jak wy to robicie.. ?"
Zabawne, prawda?
Ale jakże prawdziwe.
 
Ostatnia edycja:
Aniam - po 2 godzinach i tak należy dziecku zrobić odpoczynek, nawet w wygonym foteliku dzieciom po jakimś czasie albo będzie się nudzić albo zrobi się niewygodnie :no:, takie uroki podróżowania z dziećmi :tak::tak:
 
Agata - wiem o tym .. Ale szkoda mi go w tym nosidełku , myśle że w takim foteliku będzie miał wygodniej..

Karina - napisałam do kolegi niech zobaczy ceny tych fotelików tam na miejscu ,, no chyba że nie będzie mógł znaleźć itp ( bo z nim różnie bywa ) to może wtedy zamówimy razem z allegro ?.. No chyba że się doszuka i bedzie chciał wysłać to zawsze mogę go poprosić o dwa . Ale to za jakiś czas oczywiście.
 
reklama
O, ale fajny fotelik. My musimy kupić, co gorsza do dwóch samochodów, dla Pepe bo wyrósł, taki jest super. Tak podejrzewałam, że to ściema z tą ilością fotelików co w pl się kupuje. ;-) Agata, niby tak, ale jak my jeździmy i dzieci kimną to jedziemy do oporu, bo jak staniemy to jest generalnie potem problem żeby spowrotem w fotelik wepchnąć.
 
Do góry