reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla maluszka, przydatne adresy i nie tylko

Jeszcze raz dzięki za odpowiedzi, sprawa z zakupem wózka stanęła na razie w miejscu, zakupimy nowy dopiero jak pojeździmy po sklepie jakimś i wtedy zdecydujemy, no i dodatkowo zadałam pytania sprzedawcom i jak na razie nie dostałam odp, wiec nie ma co kupować w "ciemno".
Kasia_z mój wózio też jest ciężki bo waży "tylko" 21kg, ale tak jak pisałaś prowadzi się super, ładnie skręca i wogóle jest powiedzmy ok, tylko my dosyc dużo jeździmy i jak spakujemy go do samochodu to nie ma juz prawie miejsca na nic innego, no i sprawa lotów do PL, to też o zakupie nowego zaważyło.
 
reklama
celka- z tym wozkiem to tak samo jak u mnie, ciezki i wielki, ale dobrze sie prowadzi:tak: Ale tez duzo jezdzimy wiec jak wloze wozek to w bagazniku juz prawie miejsca nie ma:baffled:
 
oj te wózeczki:-):-) fajnie sie prowadzą ale sa po prostu za duże do bagażnika :crazy: to wina bagażników są za małe hihihihi:-D:-D:-D Dobra odwala mi dziś hihihi:-):-)
 
welonka..dopiero na lato spacerowka? ja to juz sie wiosny nie moge doczekac hehe mysle ze jak łucja bedzie miala z 5-6 miesiecy czyli luty-marzec i bedziemy smigac spacerowka :D zobaczymy jaka pogoda bedzie....tym bardziej ze moge ja rozlozyc na plasko... :)
 
Mój wózek też cięzki jak cholera ale sobie chwale bardzo a koła skrętne przeciez się blokują , za to jak pojade gdzies do sklepu np. to takie skrętne super do śmigania między regałami itp.
Co do Maclarena to bardzo dużo się widzi tych wózków ostatnio i mi się bardzo podobaja , no i wyczytałam że można przedłużyć gwarancje na dożywotnią , więc skoro daja taką to chyba musi być dobry.

Ida - Zawitkowski twierdzi że do rozwoju bioder dziecku jest potrzebne przede wszystkim to aby mogło swobodnie ruszać nózkami ( czyli najlepiej bodziak i pielucha ) i niech macha jak chce :)
 
Ja tez mysle ze na wiosne juz w spacerowkach wiekszosc naszych dzieciaczkow bedzie smigac:tak: Poetem dzieciaczki juz streajkuja bo lubia ogladac cos wiecej niz niebo.:-)

Aniam - Mclareny sa super, b praktyczne i bardzo ladne maja kolory.
 
reklama
Do góry